Žemiškoji Mėnulio Jaunatis Jaučio ženkle

Mėnuliui keliaujant Jaučio ženklu tampame labiau realistiški, bet kartu ir jautresni grožiui, menui, harmonijai. Ieškome taikos, santarvės, natūralumo ir paprastumo. Tai puikus metas atskleisti savo talentus, kurie kaip pasėta Kūrėjo sėkla jau yra pilna potencialo pražysti ir užauginti vaisių.

Astrologijos praktikė Ieva

5/19/2023

woman in white dress standing on forest during daytime
woman in white dress standing on forest during daytime

2023 m. gegužės 19 d. 18 val. 53 min. stoja Mėnulio jaunatis Jaučio Zodiako ženkle. Jaunaties metu Saulė ir Mėnulis susitinka viename dangaus taške mums žiūrint iš Žemės. Kelias dienas prieš ir po jaunaties Mėnulio danguje nematome: šiomis dienomis jo tekėjimo ir laidos laikas beveik sutampa su Saulės. Todėl Mėnulio energija introspektyvi: nematoma išorėje, tačiau savyje talpinanti visą potencialą. Tad ir žmogui, gyvenančiam Visatos ritmais, šios kelios dienos yra subtilaus, nematomo (vidinio) aktyvumo laikotarpis (ne išorinio), kūrybinių idėjų generavimo, planavimo, tolimųjų siekių ir vizijų numatymo, svajonių ir savo troškimų prisiminimo metas. Mėnulio jaunatys – tai pačios tinkamiausios „darbo valandos“ pateikti savo užsakymus Visatos priimamajame.

Prieš Saulei paliekant Jaučio Zodiako ženklą (žemės stichiją) ir gegužės 21 d. pereinant į Dvynių (oro stichijos) ženklą šios Mėnulio jaunaties momentas primena apie žemės elemento svarbą. Tai aktualu ne tik jaunaties metu, bet ir šio Mėnulio ciklo metu. Be to, gegužės 16 d. į Jaučio ženklą įėjęs Jupiteris neleis to pamiršti visus metus pasilikdamas čia iki 2024 m. gegužės mėn.

Žemės stichija reiškiasi per tvirtumą, praktiškumą, įsižeminimą. Jaučio Zodiako ženklo energija yra viena stabiliausių, fiksuota. Po aktyvaus Avino Zodiako sezono (Jan), kada reikėjo atsikovoti ir šviesą, ir šilumą, ir sąlygas gyvybei vėl prasprogti, Jaučio sezono laikotarpiu tarsi skleidžiasi viskas savaime (In), atsigauna visas Žemės gyvybės grožis žiedais, kvapais, balsais, pirmaisiais šviežiais skoniais.

Mėnuliui keliaujant Jaučio ženklu tampame labiau realistiški, bet kartu ir jautresni grožiui, menui, harmonijai. Ieškome taikos, santarvės, natūralumo ir paprastumo. Tai puikus metas atskleisti savo talentus, kurie kaip pasėta Kūrėjo sėkla jau yra pilna potencialo pražysti ir užauginti vaisių. Juk savo talentų dėka apsirūpiname ir materialiai, ir patenkiname savo dvasinius poreikius. Mumyse visada yra gebėjimas vidinius turtus paversti materialia gerove.

Mėnulis Jautyje išryškina ir žemiškų malonumų poreikį bei svarbą, primena apie visus penkis pojūčius, kuriuos patiriame ne mintyse, idėjose, sąmonės būsenose ar kituose „aukštosiose materijose“, bet savo kūne. Tik per savo fizinio kūno pojūčius patiriame šį žemišką pasaulį. Tad šiuo laikotarpiu ir pasąmonė gręžiasi į materialius poreikius, į Sielos namų – kūno – erdvę. Ar kada patyrei Mėnulio jaunatį ne prabėgdama akimis per tekstus, ne rašydama ar atlikdama kitas jaunaties praktikas, ne ignoruodama ar „netyčia“ ją pamiršdama, bet išjausdama tai savo kūne? Ar kada patyrei Mėnulį savo kūne?

Jaunatis Jaučio Zodiako ženkle palanki įvairiais aspektais peržvelgti tokias savo savybes ir gyvenimo sritis:

- Santykis su gamta, gamtos ritmais

- Ryšys su Žeme, Žemės siela

- Vidinės gausos sklaida materijoje

- Stabilumo šaltiniai

- Gerovė, finansai

- Komforto zonos

- Savi-pakankamumas ir savivertė

- Talentai ir jų raiška

- Santykis su praktiškumu, taupumu ir patikimumu

- Kantrybės skalė

- Dėmesys savo penkių pojūčių patenkinimui

- MA-LO-NU-MAS

Saulės ir Mėnulio jungtis šią jaunatį palankiai išsidėsčiusi tarp kitų planetų, todėl sustiprės energetinis drąsos, vidinės galios ir ryžto veikti potencialas, padidės įkvėpimas, intuicija, kūrybinės ir dvasinės galimybės. Tačiau būkime atidesni ir švelnesni sau bei aplinkiniams dėl galimai netikėtai sukilusių įtampų, kovingo nusiteikimo ar aštresnio žodžio. Aklai neužsispirkime ir neužsidarykime. Ypač venkime gobšumo (verčiau atlikime sąžiningus mainus) ir tingumo (verčiau ramia sąžine atsipalaiduokime ar poilsiaukime).

Tačiau visų svarbiausia per šią Mėnulio jaunatį nuoširdžiai pajausti dėkingumą už jau dabar visą turimą gausą, gerovę ir resursus (tiek vidinius, tiek išorinius). Būkime jau dabar dėkingi ir už ateities malones. Nuoširdus dėkingumas puošia širdies erdvę, augina palaimos būseną, pritraukia gerovę.

Taigi, šios Mėnulio jaunaties raktas – jungtis tarp materijos ir Dvasios.

Taikios, malonios, gražios ir įkvepiančios Mėnulio jaunaties!

crescent moon and clouds
crescent moon and clouds