Ugningoji Mėnulio pilnatis Avino Zodiako ženkle

Mėnulis Avino Zodiako ženkle imasi veikti. Pirmiausia, jis įgauna drąsos, pasitikėjimo, ryžto, lyderio savybių. Tuomet su iniciatoriaus ugninga valia pasileidžia pirmyn. Na, kartais gal ir impulsyviai ar net kovingai, bet tokios savybės padeda atstatyti pažeistas ribas, apginti save ir silpnesnius ar neleisti užsipulti vertybių.

Astrologijos praktikė Ieva

9/29/2023

timelapse photography of person fire dancing
timelapse photography of person fire dancing

Mėnulio pilnatys yra Mėnulio ciklo pikas. Mėnulis savo kelionėje aplink Žemę atsiduria tolimiausiame taške nuo Saulės. Saulė, Žemė ir Mėnulis išsidėsto vienoje ašyje. Kaip ir per Mėnulio jaunatis, tik tuomet Mėnulis atsiduria ašyje tarp Saulės ir Žemės. Kas kelias savaites galime stebėti mūsų artimiausių dangaus šviesulių tarpusavio bendravimą per šią paslaptingą ašį. Šis dangaus kūnų judėjimas, egzistuojantis jau begalę amžių, rodos, savaime suprantamas. Be ar kada nors susimastėme, kad galbūt tai nėra tiesiog atsitiktinumas ar tik šiaip sau Visatos Kūrėjo sugalvotas gražus modelio pasikarojimas? Kas tai? Kodėl taip? Kodėl ne kitaip? O kokia to prasmė?... O jeigu šie du atskaitos taškai (Mėnulio ciklo pabaiga sutampanti su nauja pradžia ir ciklo pikas) yra galingi energetiniai kosmoso portalai? O jeigu tai laisvas ir visada prieinamas kanalas žmogui pasiekti kažką daugiau ir toliau?

2023-09-28 12 val. 57 min. stoja Mėnulio pilnatis Avino Zodiako ženkle. Gali būti, kad jau kurį laiką aplinkoje jaučiame šios pilnaties energijas. Mėnulis vis labiau pilnėdamas išdidina ir tai, su kuo jis simboliškai yra siejamas – pasąmoninį pasaulį, emocijas ir jausmus, instinktyvias reakcijas, giluminius poreikius, palaimos išgyvenimą, sveikatą ir dar daugybe kitų gyvenimo aspektų. Saulė (sąmonė) apšveičia Mėnulį (pasąmonę), dėl ko savo aplinkoje pamatome ir pačiuose mumyse patiriame kylančias nesuvoktas būsenas. Todėl pilnatis yra puikus metas prasivalyti savo vidinius sandėliukus. Pasinaudokime sąmoningumo „prožektoriumi“ ir kupini Mėnulio kūrybinių energijų imkimės veikti.

Mėnulis Avino Zodiako ženkle imasi veikti. Pirmiausia, jis įgauna drąsos, pasitikėjimo, ryžto, lyderio savybių. Tuomet su iniciatoriaus ugninga valia pasileidžia pirmyn. Na, kartais gal ir impulsyviai ar net kovingai, bet tokios savybės padeda atstatyti pažeistas ribas, apginti save ir silpnesnius ar neleisti užsipulti vertybių. Nenustebkime, jei tapsime daugiau nei įprastai nekantrūs, neramūs ar nenuoseklūs. Normalu, jei iššaus emociniai geizeriai. Prisiminkime, kad savo reakciją galime nukreipti į kūrybą arba į destrukciją (įskaitant užspaudimą). Ieškokime darnių būdų priimti ir praleisti kylančias intensyvias energijas.

Avino Zodiako ženkle svečiuojasi ne tik Mėnulis, bet ir Baltasis Mėnulis Selena, Šiaurinis Mėnulio mazgas, ir asteroidas Chironas. Visa ši kompanija nepaprastai svarbi mūsų asmeninei ir kolektyvinei evoliucijai. Šios pilnaties įvykiai, išgyvenimai ar patyrimai – tai Visatos žinutės, kurios gali apšviesti gyvenimo užduotis, parodyti sielos žaizdų gijimo kelią ir apreikšti angelų sargų pagalbą. Šias dovanas patirsime būdami drąsūs, atviri, sąžiningi ir savarankiški, nesvyruodami, aiškiai suvokdami savo identitetą.

Avino Zodiako ženklo moto – „Aš esu!“ Esame kviečiami tai pareikšti pasauliui.

Saulė Svarstyklių Zodiako ženkle subtiliai primins, kad aš esu ne vienas. Ieškokime balanso bet kokiuose santykiuose. Pirmiausia, ieškokime harmonijos su pačiu savimi. Tai pats intymiausiais ir stipriausias ryšys, nuo kurio priklauso visi kiti. Įsivaizduok, jei būtum Žemė, per pilnatį patirtum tobulą kosminę ašį kartu su kitais, su Saule ir Mėnuliu. Gal vis tik siela atkeliavo į šį pasaulį patirti save dėka santykių su kitais? Tikiu, kad įmanomi santykiai, kuriuose mano individualumas dera su kito unikalumu.