Transformuojanti Mėnulio jaunatis Skorpiono Zodiako ženkle.

Mėnulis Skorpione ne tik paslaptingas, bet ir labai intuityvus, instinktai ir pasąmonės gelmės tampa labiau apčiuopiamos. Tai laikotarpis kai galime susitikti su savo šešėline puse.

Astrologė Ieva

11/13/20232 min read

Change neon light signage
Change neon light signage

2023 m. lapkričio 13 d. 11:27 val. stoja Mėnulio jaunatis Skorpiono Zodiako ženkle.
Mėnulis Skorpione ne tik paslaptingas, bet ir labai intuityvus, instinktai ir pasąmonės gelmės tampa labiau apčiuopiamos. Tai laikotarpis kai galime susitikti su savo šešėline puse. Procesas gali būti nelengvas, bet būtinas mūsų augimui ir dvasinei evoliucijai. Jei nebėgsime ir neignoruosime, bet pereisime per savo tamsą, skausmą, baimes, per savo sielos gelmes – su Skorpiono energija galime atgimti naujam gyvenimui, kitokiai gyvenimo ciklo kokybei. Vidinės transformacijos magija labai paprasta, tačiau jos poveikis stulbinantis. Taip sugrįžtama į savo vidinę ašį, į savo vidinės galios buveinę.

Mėnulio jaunatis Skorpione taip pat išryškina santykių temas. Šiuo metu ypač suplonėja linija nuo meilės iki neapykantos. Tai aistringas, kerštingas, impulsyvus metas, kada instinktai veržiasi paimti viršų, kai esame linkę į kraštutinumus, riziką. Galime jausti įvairiausių baimių ar nesuvokto nerimo. Esame linkę užsidaryti, užsisklęsti ar pasinerti į paslapčių, klastos pasaulį.

Tačiau šios intensyvios energijos gali būti panaudotos ir pozityviąja prasme. Pasinerkime į mistikos, stebuklų, ezoterikos, angelų ar Dvasios paieškas. Išdrįskime apginti, būti Šviesos kariais. Intensyviai Skorpiono energijai suvaldyti taip pat palanku užsiimti fizine veikla, sportu, ugdyti ištvermę.

Jaunaties ritualus papildykime „skorpionišku“ elementu - paklauskime savęs:

  • Kokios yra mano pačios giliausios, slapčiausios svajonės?

  • Ko iš tiesų yra ištroškusi mano siela?

  • Ar yra mano troškimų, kuriuos slepiu net nuo paties savęs?

  • Kokią ateitį norėčiau pamatyti per magišką rutulį?

Ši jaunatis palanki ne tik prisiliesti prie savo esybės, bet ir „pasidarbuoti“ su baimėmis, kurios skiria mus nuo mūsų pačių „šerdies“. Traukime po vieną į dienos šviesą savo svajas, vizijas, planus ir šalia jų rašykime (suvokime), kokiomis baimėmis, įsitikinimais, programomis, atsikalbinėjimais, gėdomis ar nepasitikėjimu apmarinome jų gyvybingumą. Atgaivinkime ir prikelkime naujoje šviesoje savo vidinį pasaulį.

P.S. O jei bent fantazijose trumpam leistum sau pagyventi savo svajonių gyvenimą?
Jei vis tik leisi – prisimink tą jausmą! Prisimink, kad tuo metu jau leidai sau gyventi širdies vedimu ir pasitikėti Visata, jog tai įmanoma!