„reSTARTAS“ su Mėnulio jaunatimi Vandenio Zodiako ženkle

Sausio 20 d. Saulė įžengė į Vandenio žvaigždyną nukreipdama savo šviesą į atsinaujinimo ir naujų perspektyvų paieškas. Tad jaunaties metu pačioje Vandenio pradžioje susijungus abiem mūsų šviesuliams galime pajusti ne tik šio Mėnulio ciklo tendencijas, bet ir tolimesnės ateities aktualijas, kurios tik vėliau skleisis.

Astrologijos praktikė Ieva

1/20/20233 min read

Nenustygstu vietoje aprašyti, kokio nuostabumo jaunatis stoja 2023 m. sausio 21 d. 22 val. 53 min.
Tai pirmoji metų jaunatis. Mėnulis pirmą kartą šiais metais atjaunėja kviesdamas ir mus kurti savo geriausią 2023 metų versiją. Pagal kinų kalendorių oficialiai prasideda Triušio (arba Katino) metai:
stojus Mėnulio jaunačiai Vandenio Zodiake švenčiami kinų Naujieji Metai.
Vandeninio Triušio metai simboliškai siejami su sumanumu, budrumu, draugiškumu, jautrumu, darbo ir poilsio balansu, malonumais, gebėjimu prisitaikyti ir lankstumu, ilgaamžiškumu.

Ko sau linkiu šiais metais geriausioje jų versijoje?
Sausio 20 d. Saulė įžengė į Vandenio žvaigždyną nukreipdama savo šviesą į atsinaujinimo ir naujų perspektyvų paieškas. Tad jaunaties metu pačioje Vandenio pradžioje susijungus abiem mūsų šviesuliams galime pajusti ne tik šio Mėnulio ciklo tendencijas, bet ir tolimesnės ateities aktualijas, kurios tik vėliau skleisis.

Kokio pokyčio imuosi dėl savo geresnio gyvenimo?
Dangaus skliaute turime papildomų „jėgos generatorių“: Marsas ir Merkurijus judėję retrogradine (atgaline) eiga (taip savotiškai pristabdydami savo aktyvumą) visai nesenai pradėjo savo direktyvinę kelionę pirmyn. Greit po jaunaties ir pats šios jaunaties valdovas – Uranas – pradės judėti direktyviai. Pajusime energingą, gal ir netikėtą sujudimą, re-aktyvaciją. Tai pasireikš tiek mūsų viduje, tiek išoriniuose įvykiuose. Prasidės aktyvusis metų periodas. Beje, iki gegužės 21 d. visos planetos judės tiesiaeigiai skleisdamos savo archetipinį energijų potencialą: tai pats efektyviausias ir darbingiausiai šių metų periodas! Belieka atsiraitoti rankoves ir... „reSTARTUOJAM“!

Kurioje savo gyvenimo srityje kviečiu proveržį ir akceleraciją?
Šiai Mėnulio jaunačiai Vandenyje palankiai nusiteikę didžiosios sėkmės ir plėtros planeta Jupiteris bei energingas ir drąsusis Marsas (šiuo metu Dvyniuose besiskleidžiantis per bendravimą, kolektyvines veiklas, idėjų generavimą, informacijos rinkimą bei dalinimąsi). Tai pozityvus aspektas nurodantis šio ciklo iniciatyvų, planų, poreikių ar intencijų galimybę efektyviai realizuotis, skleistis didesniu mastu nei galime dabar suvokti.

Su kokia savo realizuota iniciatyva galėsiu prisidėti prie bendro gėrio didėjimo?
Dar viena „vyšnaitė“ ant pirmojo šių metų Mėnulio jaunaties „torto“ – pačios jaunaties (tai yra Saulės ir Mėnulio jungties) susijungimas su Plutono planeta. Tai ypatingai intensyvus aspektas, veikiamas galingų Plutono energijų. Jis pasireiškia stipria valia, skvarbia įžvalga, transformacija, padidėjusiomis galimybėmis iš tiesų padaryti įtaką. Šiuo metu ši jungtis reiškia išryškėjusią priešpriešą tarp „seno“ ir „naujo“ (kad ir kas tai bebūtų). Plutonas kovo 23 d. keliems mėnesiams pats pereis į Vandenio Zodiako ženklą leisdamas mums pažvelgti, koks gi bus tas gyvenimas ateityje absoliučiai pasikeitusiame visuomeniniame gyvenime? Tad stebėdami šios jaunaties energiją, įvykius, pojūčius galime turėti kelrodę žvaigždę, kuri bent kiek apšviestų tai, ko tikėtis naujoje Žemėje.

Kaip suvokiu, ką mąstau, jaučiu, veikiu dėl savo ir mūsų Žemės ateities?
Vandenio Zodiako simbolis asocijuojamas su laisve, nepriklausomybe, permainomis, naujovėmis. Tai progresyviausias Zodiakas savimi atstovaujantis ateitį. Mėnuliui keliaujant šiuo oro stichijos Zodiaku intuityviai jaučiame kas atgyveno, kas varžo, kas nebeatitinka esamos ar būsimos realybės išmatavimų. Jei šiuo metu kyla nepakantumas, netenkame kantrybės ar tiesiog nebegalime su kažkuo susitaikyti – padarykim „veikimo automatu“ pauzę ir pasitikrinkim, ar tai tik nebus tas dalykas, kuriam ir nebereikia eikvoti savo dėmesio ir energijos ateityje?

Kas Tau yra Tavo Laisvė? (Laisvė (ne)būti, (ne)veikti, (ne)turėti, (ne)jausti, (ne)duoti...).
Mėnulis Vandenio Zodiake susijęs ir su emocinėmis permainomis, nepastovumu, kartais net įtampa ar netikėtais poelgiais. Šiuo metu kiek aktyvesnė tampa mentalinė energija, padidėja minčių originalumas, sąmonė tampa atviresne ir imlesne. Tai įžvalgos metas, kai pamatome pro buitimi apsivėlusius langus aiškiau, toliau bei giliau. Todėl ši jaunatis – ypatingai efektyvus metas, apjungiantis dangaus energijas ir žmogaus galimybes sėti savo ateities sėklas.

Dabarties momentu kuri naująjį rytojų. Koks jis?

Jei kol kas sunku suvokti, kad esame absoliutūs savo gyvenimo kūrėjai, įsileskime mintį, kad „noriu būti savo ateities bendraautorius“. Bendradarbiauk su tau artimiausia esatimi, siela, širdies balsu, intuicija, Kūrėju... Kuo pasitikėtum bendros kūrybos procese ir lestumeisi kartu pasvajoti apie šių metų išsiskiedimą, apie pusmečio planą, apie mėnesio tikslą? Palaikymas visada yra: klausyk, ką kalba Tavo ______.

Aš pasitikiu Kūrėju, Visatos ciklais, atsinaujinimo ir augimo procesais.

Šios Mėnulio jaunaties „spąstai“: ekscentriškumas, maištas, nihilizmas, nervingumas (ypač dėl nežinomybės, dėl ateities), atsakomybės neigimas ir neprisiėmimas.

Šios jaunaties „raktai“:
– Jokio stereotipinio mąstymo, sprendimų, veikimo!
– Siekis atsinaujinti ir pagalba tai padaryti kitiems.
– Savo ir kitų išskirtinumo suvokimas, priėmimas ir puoselėjimas. Leidimas savo unikalumui būti ryšyje su
kitais kitokiais.
– Sąmoningas pasirinkimas, vedimas širdies balso, savo bendruomenės, bendraminčių, grupių, socialinio
rato, „genties“. Suvokimas savęs kaip žmonijos esminės dalelės.

Gerbkim savo mažas pradžias. Net jei jos prasidėtų nuo „Kaip norėčiau…”.
Savo dėmesiu pasinerkime į Vandeniškąją misteriją, kuri galbūt atskleis ir visų metų galimybes. Visata paruošė nuostabių besitęsiančių Naujųjų švenčių dovanų! Kinai tiki - kaip sutiksi Naujuosius Metus, tai nulems visus metus! Tad kaip sutiksi šią Mėnulio jaunatį?

woman in infinity pool making heart hand gesture facing green leafed trees
woman in infinity pool making heart hand gesture facing green leafed trees