Prekių pristatymas

1.1. Prekės pristatomos per 3-5 darbo dienas (pirmadieniais – penktadieniais) po apmokėjimo patvirtinimo. Šventiniu periodu bei vykstant akcijoms, dėl itin didelio užsakymų kiekio pristatymas gali užtrukti ilgiau nei 5 darbo dienas. Taip pat ilgiau užtrunka iš anksto užsakomų prekių pristatymas (apie išimtis nurodoma prekės aprašyme).

1.2. Prekės siunčiamos "LPexpress" paštomatu arba naudojantis "Lietuvos pašto" paslaugomis.

1.3. Pristatymas paštomatu galimas tik Lietuvos teritorijoje, pasirinkus "Lietuvos pašto" paslaugas siunčiame visame pasaulyje.

1.4. Pristatymo kaina yra automatiškai įtraukiama į užsakymo kainą, išskyrus tuos atvejus, kuomet svetainėje vyksta specialūs pasiūlymai, suteikiantys nemokamą pristatymą.

1.5. Internetinėje parduotuvėje www.manomenulis.lt skelbiamos tik tokios prekės, kurios yra sandėlyje, tačiau dėl įvairių priežasčių gali būti neatitikimų tarp internete pateikiamų duomenų ir sandėlyje likusių prekių kiekių. Klientui užsisakius ir apmokėjus už prekę, kurios sandėlyje tuo metu nėra, užsakymas gali būti panaikintas ir grąžinami sumokėti pinigai arba sutariama dėl galimybės prekę pristatyti, kai tik ji bus sandėlyje.