Širdingoji Mėnulio pilnatis Liūte

Šios Mėnulio pilnaties moto - švęsti gyvenimą meilėje!

Astrologijos praktikė Ieva

2/16/20222 min read

Mėnulio pilnatys – Mėnulio ciklo pikas, kulminacija. Šiuo laikotarpiu išryškėja tai, ko iki šiol galbūt nepastebėjome, nesusivokėme, nes Saulė (sąmonė) išsidėsčiusi dangaus skliaute opozicijoje su Mėnuliu (pasąmone) apšviečia visas žmogaus vidines kerteles, atidengia šešėlius. Ir ne veltui!
Nes šiuo galingos Menulio energijos laikotarpiu pamatę, supratę, susivokę savo realybėje turime jėgos priimti sprendimus visa tai keisti. Arba priešingai - toliau stiprinti, jei tai palanku.

2022 metų pradžia nenustoja stebinti antraisiais šansais arba dvigubomis šventėmis!
2022 m. vasario 16 d. 18:56 stos Mėnulio pilnatis Liūte.

Šios Mėnulio pilnaties moto - švęsti gyvenimą meilėje!

Liūto ženklas pirmiausiai mums kalba apie džiaugsmą, entuziazmą, meilę, kūrybą, apie buvimą autentišku ir unikaliu, apie dosnumą, kilniaširdiškumą. Tai atviros, drąsios ir mylinčios širdies kalba. Besąlygiškai mylinčios. Argi ne nuostabus metas pastebėti, prisiminti ir švęsti tą nuolatinės gyvenimo kūrybos džiaugsmą? Palankus metas ir atostogoms, kūrybiniai saviraiškai, romantiškų santykių puoselėjimui.

Saulė šioje pilnatyje ypatingai svarbi, nes ji yra Liūto ženklo (tad ir pilnaties) valdovė. Ji papildys pilnaties energijas ir neleis joms pasilikti vien tik asmeniniame individų lygmenyje, bet paskleis jas po bendruomenes, kolektyvus, sociumą. Šiuo laikotarpiu atsiskleis žmogaus, kaip individo, santykis su kitais: kaip šiame santykyje aš išlaikau savo paties savastį? Ar santykiai lygiaverčiai? Ar paminu, prarandu savo esybę juose? O gal pats diktatoriškai dominuoju?

Saulė Vandenyje primins apie prigimtinės laisvės skrydį ir poreikį atsinaujinti, būti savarankiškam ir kartu bendruomeniškam. Mėnulis visa tai kvies daryti įsiklausius į širdies balsą, su meile.

Šios nuostabios Mėnulio Pilnaties Liūte energiją papildys Veneros ir Marso (moteriškojo ir vyriškojo prado) jungtis. Mums žiūrint iš Žemės šios dvi planetos bus atsistoję vienoje linijoje. Kaip pasimatyme – tiesiai vienas prieš kitą. Tai meilės, romantikos, aktyvus kūrybinės energijos pakilimo metas. Naujų santykių kūrimo ar senųjų transformacijos metas (tiek teigiama prasme, pereinant į kitą lygmenį, tiek nutraukiant juos, jei nebetarnauja). Tai gali vykti ne tik asmeniniame gyvenime, bet ir visuomenėje. Gal įsijungsit į naują kolektyvą, bendruomenę? Gal esamuose draugų ar veiklų susibūrimuose vyks atsinaujinantys pokyčiai? Gal rasite ar iš naujo atrasite savo širdies dažnio gentį?

Taigi, šis laikotarpis mums duotas prisiminti apie meilės, kaip nuolatinio būvio, svarbą. Esame savo gyvenimo meistrai: savo pasirinkimais jį kuriame kiekvieną akimirką. O jei toje kiekvienoje akimirkoje kuo dažniau pavyktų pakilti iki Meilės aukštumos (arba – širdies gilumos)? Gal tada natūraliai būtume džiaugsmingoje tėkmėje su pačiu gyvenimu, kuris gimsta iš meilės ir gerovės?

Liūto energija tikrai dosni - pasisemkime jos galios!

okay hand sign on moon
okay hand sign on moon