Pirmoji 2022-ųjų Mėnulio jaunatis Ožiaragyje

Astrologijos praktikė Ieva

12/31/2021

Iškart po Naujųjų Metų sutiktuvių 2022 m. sausio 2 d. 20:33 švęsime dar vieną šventę – Mėnulio jaunatį Ožiaragyje. Antrasis šansas palinkėti sau ir visiems aplinkui ne tik nuostabaus mėnulio ciklo, bet ir puikių visų metų! Įdomu, kad 2022 metus ir pradėsime, ir vėliau gruodžio 23 d. užbaigsime su Mėnulio jaunatimi Ožiaragyje.

Mėnulio Jaunatis Ožiaragyje ypatingai tinkama planuoti, strateguoti, numatyti toli į ateitį, svajoti apie didelius ir konkrečius projektus. Ožiaragio energija palanki ne tik planuojant, bet ir įgyvendinant savo planus. Ši energija padės atsakingai ir realistiškai apskaičiuoti, pažvelgti praktiškai, nusikreipti į darbštumą ir discipliną, atkakliai siekti savo tikslo, būti produktyviems ir realizuoti savo siekius. Profesionalus planavimo metas!

Mėnulio jaunaties Ožiaragyje temos susijusios su karjera, statusu, darbu, įvairiomis pareigomis, atsakomybėmis, taisyklėmis, su pagarba (ypač vyresniems ar aukštesniems hierarchijoje). Taip pat su kryptingu planavimu bei strategija, su laiko samprata bei jo valdymu, su askezėmis.

Šias temas palanku peržvelgti, įvertinti ir veikiant Mėnulio jaunaties energijai sąmoningai atnaujinti, suderinti su savo vertybių sistema, pasikeitusiomis aplinkybėmis, pasvajoti apie pozityvius ir harmoningus pokyčius.

Mėnulio jaunaties Ožiaragyje metu reikėtų vengti per didelio griežtumo, reiklumo, užsisklendimo ar abejingumo.

Ši jaunatis bus palankiai veikiama Urano – netikėtumų, inovacijų ir naujovių planetos. Galimas netikėtų pokyčių, kūrybinės, laisvės, išsivadavimo energijos antplūdis.

Kokia metų pradžia – tokie ir metai. Tad sukurkime darnią, šviesią atmosferą jaunaties metu. Pailsėkime: savaitgalis tam puikiai tinka. Ir pasvajokime apie savo ir savo aplinkos gražesnius metus, apie visos planetos Žemės ramesnius ir harmoningesnius metus. Šios jaunaties svajonės turi realų šansą išsipildyti! Tad neribokime savo svajonių!

O kas nutiktų, jei per kiekvieną metų jaunatį padovanotume po šviesos svajonę sau ir Žemei bei jos žmonėms?

white clouds and blue sky during daytime
white clouds and blue sky during daytime