Mėnulio Jaunatis Skorpione

Metas vidinės šviesos paieškoms.

11/5/2021

Mėnulio Jaunatis Skorpione - Metas vidinės šviesos paieškoms.

Mėnulio Jaunatis – nematoma mėnulio fazė, kai būdami Žemėje kelias dienas nematome Mėnulio dangaus skliaute. Todėl Jaunatys yra tinkamas metas sugrįžti į save: kai nematome Mėnulio šviesos, tai yra išorinio apšvietimo, gamta skatina mus atsakymų ir įžvalgų ieškoti viduje.

Lapkričio mėnesio jaunatis įvyks Skorpiono ženkle (2021 m. lapkričio 4 d. 23:14).

Skorpiono zodiako ženklas ypatingai susijęs su vidinių, nematomų pasaulių gelmėmis, pradžiomis ir pabaigomis, transformacijomis. Šiuo laikotarpiu ir gamta atsisveikina su savo gyvybingu spalvotu rūbu, o gyvūnijos pasaulis ruošiasi giliam žiemos miegui.

Senovėje švęstos Ilgės, dabar – Vėlinės, mirusiųjų pagerbimo metas, kuomet šydas tarp anapusinio pasaulio tarsi suplonėja. Visa tai susiję su Skorpiono paslaptingumu, gebėjimu transformuoti iš juodžiausios tamsos, į skaisčiausią šviesą, pasiekti pomirtinį pasaulį ir gryniausią sielos skaistumą.

Per jaunatį Skorpione ypatingai palanku pažvelgti į save, į savo tikrąją esybę, stebėti visus jos aspektus: ne tik išoriškai matomą kūną, bet ir emocijų, minčių pasaulius, prakalbinti sielą, pasiekti savo dvasią.

Lapkričio jaunatis Skorpione taps iš tiesų prasminga, jei nebijosime susidurti ir su savo šešėline puse. Nukreipus savo sąmonės šviesą į atstumtas, apleistas vietas turime galimybę jas išgydyti ir transformuoti, paversti jas savo stiprybėmis. Svarbu šiuo metu sustiprinti save, nesiblaškyti, veltui nešvaistyti energijos. Nurimus susitelkti ir kaupti savo vidinę galią.

Metas vidinės šviesos paieškoms.

Šios Mėnulio Jaunaties Skorpione intencijos ir svajonės turi kilti iš pačių giliausių troškimų ir vidinių poreikių, iš pašaukimo, kurie suderinti su Visata. Nesvarbu, ar dėl šių ketinimų buvo abejonių, atidėliojimo, baimių išdrįsti ar vengimo. Svarbu suvokti, kokiam savo tikslui galėtum atsiduoti? Pokyčiai būtinai ateis, dabar svarbu drąsiai pasiryžti apie tai svajoti, planuoti, manifestuoti.

Ieva,
Astrologijos praktikė