Su Naujaisiais Tigro Metais!

Arba Mėnulio jaunatis Vandenyje.

Astrologijos praktikė Ieva

2/1/2022

Kinų Naujieji Metai švenčiami pagal Mėnulio kalendorių, tad 2022 m. vasario 1 d. 07:46 Lietuvos laiku švęsime Mėnulio jaunatį Vandenyje, kuri Rytuose švenčiama kaip Vandens Tigro Naujieji Metai. Šių metų totemas mus kvies puoselėti drąsos, lyderio, geraširdiškumo savybes, pasitikėti savimi, būti tvirtam ir tuo pačiu lanksčiam, siekiant atlikti grakštų tigro šuolį.

Mėnulio jaunatis Vandenyje iš pirmo žvilgsnio yra paradoksaliausia kaip ir pati Vandenio ženklo simbolika. Tai unikali, individuali, originali, laisva ir nepriklausoma energija. Kita vertus, tai bendruomeniška, visuomeniška, kolektyvines idėjas skleidžianti jėga. Pažvelgus giliau šis simbolis atskleidžia labai paprastą tiesą: laisvas žmogus yra laisvos draugiškos bendruomenės, visumos kūrėjas. Savo asmeniniame mikrokosmose auginame makrokosmoso vaisius.

Tad Mėnulio jaunaties Vandenyje metu išryškėja vidinės laisvės, savarankiškumo, bet kartu ir bendrystės poreikis, kolektyvinių idėjų temos. Jaučiamas atsinaujinimo, šviežumo, nekasdieniškumo poreikis. Aktualu tampa visa, kas susiję su naujovėmis, mokslo išradimais, informacinėmis technologijomis.

Mėnulio jaunatis Vandenyje ypač palanki svajonių ir intencijų praktikoms. Vandenio ženklas susijęs su ateitimi, permainomis, aiškiaregyste, naujomis idėjomis, aukštesniąja sąmone, išradingumu... Visą šią keliančią energiją galime sėkmingai panaudoti kurdami savo ateities vizijas. Žinoma, bus daug palankiau, jei savo vizijoje matysime ne tik individualų planą, bet ir bendruomenės, visuomenės, visumos, gal net visatos šviesią ir sėkmingą projekciją.

Ši Mėnulio jaunatis Vandenyje dėl jungties su Saturnu ir įtempto aspekto su Uranu gali būti kiek kitokia nei įprastos lengvos energijos jaunatys. Įtampa gali pasireikšti tarp tokių skirtingų polių, kaip suvaržymai, ribojimai, atidėliojimai, seni ar griežti sprendimo būdai vienoje pusėje, kai tuo tarpu kitoje pusėje bus laisvės poreikis, atsinaujinimo, pokyčių, naujų sprendimo variantų būtinybė naujiems laikams. Šios energijos indikuoja, jog jaunaties siekiai, tikslai ar intencijos nebūtinai bus greitai ir paprastai pasiekiami, tačiau pasitelkus kantrybę, atsakomybę ir nusiteikus rimtai pasidarbuoti – visa tai bus užtikrintai realizuota! Be to, kitos planetos formuoja harmoningus ryšius, suteikdamos palankių galimybių ir palaiminimo šiam Mėnulio ciklo kosminiam planui.

silhouette photography of person
silhouette photography of person