Žaismingoji Mėnulio jaunatis Liūte

Mėnulio Jaunaties Liūte šerdis – kūrybingas ir džiaugsmingas dovanojimas pasauliui.

Astrologijos praktikė Ieva

7/20/2022

Mėnulio jaunatys – gyvenimo takelio stabtelėjimas, kai galime rinktis naujus kelius, kryptis, sustiprinti jau nutiestus ir naudojamus. 2022 m. liepos mėnesio Mėnulio jaunatis stoja 28 d. 20:55 val. Liūto ženkle. Saulė savo valdose susitinka su Mėnuliu – tai sąmonės ir pasąmoninio pasaulių jungtis didinguose meilės rūmuose.

Liūto ženklo harmoninga simbolika pirmiausia susijusi su besąlygine meile, kilniaširdiškumu ir orumu. Tai žavingas ir charizmatiškas ženklas, kuris išsiskiria savo individualumu ir pasitikėjimu, garbingais poelgiais ir lyderio savybėmis. Mėnuliui esant ugniniame Liūto ženkle emocijų netrūksta: jos nuoširdžios ir taurios. Liūto energija trykšta gyvenimo džiaugsmu, spinduliuoja kūryba.

Mėnulio jaunatį Liūto ženkle palanku peržvelgti ir nukreipti savo ketinimus, sprendimus, svajones ar planus tokiose srityse kaip romantiški meilės santykiai ar santykiai su vaikais. Gerai atsakyti sau į klausimą, ar turiu kokybišką laisvalaikį, poilsį? Ar puoselėju savo pomėgius, hobius? Ar realizuoju savo talentus? Kas suteikia mano gyvenimui džiaugsmo ir malonumo? Kada mano širdis dainuoja, kada švenčiu gyvenimą? Kas man yra kūryba? Lengvai ir žaismingai pažvelkime į šias temas. Pozityvi Liūto energija padės prisiminti, kad esame unikalūs ir saviti, kad galime garbingai priimti ir visus kitus unikalius ir išskirtinius ir, svarbiausia, kad visi esame kaip vienis beribėje širdžių erdvėje.

Šios Mėnulio jaunaties metu pasėtos sėklos dėl palankaus Jupiterio planetos aspekto į jaunatį turi potencialą ženkliai padidėti, plėstis, atverti naujas galimybes, išeiti už protui suvokiamų ribų. Tad pasisaugokime nesąmoningų ir neharmoningų minčių ar veiksmų. Ypatingai venkime egoizmo, puikybės apraiškų, smerkimo ar dramų eskalavimo. Jupiterio, kaip ir Liūto ženklo, energijos panašios savo optimizmu, pozityvumu, autoritetingumu ir dosnumu. Pajauskime savo vidinę ugnį: kas įžiebia kibirkštis kurti prasmingą ir laimingą gyvenimą? Jupiteris papildys jaunatį ne tik plėtros potencialu, bet ir aiškesne orientacija, vizija apie ateitį.

Atsižvelgiant į kitų planetų išsidėstymą šios jaunaties metu galime jausti netikėtą nerimą, nekantrumą, nervingumą, nepaaiškinamas intensyvias energijas, poreikį veikti, keisti, daryti. Tad meditatyvias jaunaties praktikas galima pakeisti aktyviomis, pavyzdžiui, vaikščiojimu, šokiu ar darbu sode. Rekomenduotina tiesiog užsiimti aktyviu sportu ar kita intensyvesne (būtinai malonia!) veikla.

Mėnulio Jaunaties Liūte šerdis – kūrybingas ir džiaugsmingas dovanojimas pasauliui. Tokie mainai su pasauliu gali vykti esant pasitikėjimui, tikrumui ir atvirai plačiai širdžiai. Juk atviroje širdyje telpa visas Kosmosas! Ir dar daugiau.

Pasimėgaukime vasaros Saule, kad vėliau vidumi galėtume ja spindėti dar daug Mėnulių!
Džiugios, žaismingos jaunaties!

brown lion lying on brown grass field during daytime
brown lion lying on brown grass field during daytime