Reiklioji Mėnulio pilnatis Ožiaragyje

Šios Mėnulio pilnaties Ožiaragyje raktas – sugrįžimas į savo šerdies esmę, į savo autentiškumą.

Astrologijos praktikė Ieva

7/13/2022

Mėnulio pilnatys – galingas savęs pažinimo portalas, kurį dangaus kūnai žmogui suformuoja kiekvieną mėnesį. Dvi savaites po jaunaties (naujojo Mėnulio ciklo pradžios) auginame, po truputį realizuojame savo svajones, tikslus. Pilnaties metu tarsi pusiaukelėje turime galimybę pasitikrinti, tęsti, įsisavinti arba keisti, atsisakyti savo vizijų. Tai laikas, kai patys su Mėnuliu „padidėjame“, kad galėtume suintegruoti naujai sugeneruotas energijas į „naująjį save“. Tampame ne tik didesni, bet ir ryškesni aplinkiniams. Dėl energijų ryškumo emocijos taip pat tampa intensyvesnės. Argi nėra tobulas vieno iš Visatos ciklų mechanizmas? Švelniai skatinantis mus augti, plėstis ir ieškoti naujo kokybiško buvimo tarp visų kitų aplinkinių.

2022 m. liepos 13 d. 21:37 stoja Mėnulio pilnatis Ožiaragyje. 2022 metais ši Mėnulio pilnatis bus arčiausiai Žemės, todėl ji vadinama Super pilnatimi. Jei tik oro sąlygos bus palankios, Mėnulį matysime ryškesnį ir šiek tiek didesnį (ypač jo patekėjimo ir nusileidimo metu).

Mėnulis Ožiaragio ženkle atneša šiek tiek rimtumo, stabilumo, aiškumo. Emocinis fonas tampa kiek vėsesnis, todėl lengviau susitelkiame į racionalumą ir konkretumą. Praktiškasis Ožiaragio ženklas moko mus tvarkos, disciplinos, optimizavimo ar net askezės. Tai praverčia kantriai siekiant savo tolimųjų, ilgojo laikotarpio tikslų, karjeros, vykdant savo gyvenimo misiją.

Mėnulio pilnaties metu Saulė visada yra opozicijoje. Šiuo metu ji yra Mėnulio buveinėje Vėžio ženkle kartu su Merkurijumi ir Juoduoju mėnuliu Lilit. Tai išdidina Vėžio ženklo raišką nebūtinai vien teigiama prasme. Tad šiuo laikotarpiu geriau susitelkti į vidinio saugumo paieškas, pamaitinti savo šaknis (kad ir ką tai jums asmeniškai reikštų), pabūti savose komforto zonose. Prisipildę šių bazinių poreikių vėliau galėsime įveikti bet kokius komforto zonų prasiplėtimo iššūkius.

Šios pilnaties valdovas Saturnas jau kurį laiką žiūrint iš Žemės keliauja reversu atgal, todėl jaučiame daugiau dvejonių, persvarstome savo iniciatyvas, abejojame dėl visuomeninių procesų ir permainų. Todėl šiuo metu lengviau atliksime nuodugnią peržiūrą ir prireikus keisime ar atmesime nepasiteisinusius dalykus. Drąsiai klauskime savęs, kas suteikia mums džiaugsmo darbuose? Ar esame laimingi atlikdami savo pareigas? Ar mūsų atsakomybės atitinka mūsų galimybes? O ar santykiuose esame kantrūs ir ištikimi, ar ne per griežti? Ar esame ištikimi patys sau, savo sielos misijai? Klauskime ir klausykime, ką mums tyliai šnabžda Mėnulio pilnatis. O gal garsiai trankosi įvykiais ir gyvenimo situacijomis?..

Šios Mėnulio pilnaties Ožiaragyje raktas – sugrįžimas į savo šerdies esmę, į savo autentiškumą. Puoselėdami ir maitindami savo šaknis tuo pačiu užauginsime sveikas ir stiprias šakas nuostabiems ateities vaisiams. Tikrai daugiau laimėsime, jei visa tai darysime atsipalaidavę ir džiugūs. Tad neužsisklęskime, nebūkime per daug kieti, užsispyrę ar abejingi.

Takios Mėnulio pilnaties!
Stabilaus ir sėkmingo pagrindo augimui!

P.S. 2022 m. sausio 2 d. sutikome Mėnulio jaunatį Ožiaragyje. Sulaukus Mėnulio pilnaties Ožiaragyje palanku atlikti šio ilgesniojo laikotarpio apžvalgą, įvertinti per daugiau nei pusmetį nueitą kelią, pasirinktą strategiją, pasiektus rezultatus. Ar Naujųjų Metų intencijos pasiteisimo? Kaip ir kur link judėsime kitą pusmetį? Tai dar vienas būdas stebėti Mėnulio ciklų poveikį.

white and green lighthouse near body of water during daytime
white and green lighthouse near body of water during daytime