Mėnulio pilnatis Avine

Mėnulio pilnaties Avine raktas – pasitikėjimas ir drąsa kurti garbingus santykius. Tegul veiksmų motyvas bus meilė.

Astrologijos praktikė Ieva

10/9/2022

2022 m. rugsėjo 23 d. Saulei perėjus į Svarstyklių zodiako ženklą šventėme lygiadienį. Prasidėjo Svarstyklių sezonas, tikrasis ruduo. Tai laikmetis, kai „atstatomas teisingumas“ ir dienos šviesa susilygina su nakties tamsa. Gamta po intensyvaus Saulės šilumos periodo, aktyvios kūrybos, plėtros ir derlingumo pereina į kitą metų ciklo fazę – pasiruošimą poilsiui.

2022 m. spalio 9 d. 23 val. 54 min. stoja Mėnulio pilnatis Avine. Pilnaties Mėnulis maksimaliai atsiskiria nuo Saulės, todėl pasirodo mums danguje visa savo galybe. Mėnulio pilnatys – Mėnulio ciklo kulminacija, aukščiausias jo energijos išsiskleidimo taškas. Čia visko daug: ir jėgų, ir emocijų, ir jausmų, ir veiklų, darbų, įvykių. Kartu su padidėjusiu Mėnuliu, rodos, „padidėja“ ir mūsų gyvenimai. Svarbu šiame Mėnulio ciklo fazės pokyčio taške nepasimesti nepažįstamų energijų gausoje, bet panaudoti jas kryptingai savo veiklose, darbuose, kūryboje. Pasinaudokime Mėnulio dosnumu!

Mėnulio pilnatys dažnai mus moko pasirinkimo, pusiausvyros išlaikymo tarp dviejų kraštutinumų. Šį kartą mums pasisekė, nes Svarstyklių sezonas pats savaime kalba apie balansą ir jo svarbą. Be to, šiuo metu Saulė Svarstyklėse susijungusi su Venera harmonijos sklaidą papildo meilės, grožio laimės pojūčio energijomis. Tad turime gerą „užnugarį“ šioje Mėnulio pilnaties mokykloje.

Mėnulis Avine įgauna drąsos pastovėti už save, atstovėti savo tiesą, pakovoti už savo įsitikinimus. Tokiu metu įvykiai klostosi nenuspėjamai. Emocijos kunkuliuoja, o kartais net įsiplieskia. Grįžtame prie savirealizacijos, saviraiškos, savarankiškumo, individualaus potencialo atskleidimo temų. Mėnulio pilnatis apšviečia Avino ir Svarstyklių poliškumą tarp „aš“ (mano dominavimas ir įsitvirtinimas) ir „kitas“ (bendro kompromiso suradimas, susitarimas). Ši pilnatis ragina mus ieškoti pusiausvyros tarp savo asmeninių poreikių tenkinimo ir atsižvelgimo į kito žmogaus ar kolektyvo poreikius. Esame kviečiami gydyti santykius (įskaitant santykį su savimi), ieškoti balanso tarp nepriklausomybės, savarankiškumo ir susiderinimo, draugiškumo.

Šios pilnaties „achilo kulnas“ – ugninga kalba ir veiksmai. Venkime aštrių, griežtų žodžių, nesusikalbėjimų ar dviprasmiškai miglotų pareiškimų. Venkime ir impulsyvių neapgalvotų poelgių, karštakošiškumo.

Mėnulio pilnaties Avine raktas – pasitikėjimas ir drąsa kurti garbingus santykius. Tegul veiksmų motyvas bus meilė.

Mėnulio pilnaties namų darbas 😊 – rašinėlis savirefleksijai tema „Mano idealūs santykiai, kuriuose mano individualumas dera su kito unikalumu“.

Harmoningos Mėnulio pilnaties!
Ieva

silhouette of trees during red moon
silhouette of trees during red moon