Jautrioji Mėnulio jaunatis Vėžyje

Astrologijos praktikė Ieva

6/28/2022

Mėnulio jaunatis Vėžio ženkle stos 2022 m. birželio 29 d. paryčiais, 5 val. 52 min. Todėl per jaunatį Mėnulio danguje ir nematome, nes jis dangaus skliauste keliauja jungtyje kartu su Saule šviesiuoju paros metu. Simboliška, kad šie du svarbiausi Žemės planetos šviesuliai – Saulė (sąmonė) ir Mėnulis (pasąmonė) – jaunaties metu susitinka ir įkvepia žmogų naujai, sėkmingai pradžiai, suteikia energijos atsinaujinimui, naujų sėklų sėjimui, kad nenustotų šviesos evoliucija žmonijoje.

Mėnulis Vėžio ženkle yra savo namuose. Čia jis kaip rūpestingas šeimininkas globoja namus, šeimą, visą giminę, jos šaknis, tėvynę. Dėl savo jautrumo ir išlavintos intuicijos jis geriau nei kas kitas jaučia ir suvokia gilųjį savo ir kitų vidinį pasaulį. Tad ir žmogaus jautrumas šiuo metu pastebimai padidėja. Esame linkę ieškoti jaukumo, švelnumo, saugumo. Jaučiame globos poreikį arba patys tampame globėjais, rūpinamės kitais, juos giname, saugome. Veikiame labiau instinktyviai, iš pasąmonės klodų.

Šiuo metu palanku pasirūpinti savo emociniu stabilumu. Tam labai padėtų įvairios vandens procedūros, atsipalaidavimo praktikos ar tiesiog buvimas gamtoje, prie vandens telkinio. Saugumo suteiks ir malonus bendravimas su artimaisiais, dėmesys savo gyvenamajai aplinkai, privačiai erdvei.

Nors jaunatys įprastai būna lengvas ir šviesus metas, šį kartą jos giedrą nuotaiką gali pritemdyti jungtis su Juoduoju Mėnuliu (Lilit). Šiuo laikotarpiu galime jaustis perdėtai jautrūs, pasimetę savo jausmuose ar emocijose. Taip pat gali atrodyti, jog kažko nesuprantame, kažkas yra neaišku, ar nenorime suprasti. Kažkas nuo mūsų gali būti slepiama arba mes patys nesąmoningai slėpsime nuo kitų. Miglotas neaiškumas labiausiai gali paliesti šeimos, giminės, gyvenamos vietos ar šalies sritis ir, žinoma, – jausmų bei emocijų pasaulį.

Jaunatis yra Mėnulio ciklo pradžia, kuri trunka iki kitos jaunaties. Tad stengiantis išvengti klaidų dėl Juodojo Mėnulio poveikio viso ciklo metu pasitikrinkime, ar tikrai „VISKAS AIŠKU“? Ar kur nors neįsivėlė dviprasmybių, paslėpto broko ar netikrumo apraiškų, ypač santykiuose.

Atkreiptinas dėmesys ir į neharmoningą Jupiterio ir Mėnulio jaunaties Vėžyje aspektą. Dėl šio aspekto kyla rizika neįvertinti savo realių veiklos galimybių, neapskaičiuoti pasekmių ir dar labiau paryškinti jausmų paletę (tiek pozityviomis, tiek negatyviomis spalvomis). Vidurio kelio pasirinkimas pagelbės sugrįžti į vidinį balansą, harmoningą buvimą.

Šią Mėnulio jaunatį venkime:

- Įžeidumo, nuoskaudų, „aukos sindromo“
- Išdavystės
- Jausmų baimės
- Perdėto impulsyvumo
- Neapskaičiuoto optimizmo
- Aklo susižavėjimo
- Dviprasmiškumo
- Neaiškaus „ežiuko rūke“

Mėnulio Jaunatis Vėžyje palanki atsinaujinti, inicijuoti, svajoti, planuoti, pasėti intencijų sėklas šiose srityse:
- Intuicijos auginimas
- Empatijos, emocinio intelekto mokymasis
- Jausmų raiška
- Intymumo apsibrėžimas
- Atjautos reiškimas
- Globėjiška veikla
- Šeimos, giminės, santykių puoselėjimas
- Pagarba motinai, moteriškumui
- Tradicijų kūrimas, jų laikymasis
- Gyvenamoji vieta, miestas, šalis
- Saugumo (fizinio, emocinio, finansinio ir pan.) užtikrinimas

Mėnulio jaunaties Vėžyje raktas – saugumas. Šiame skubančiame laikmetyje raskime laiko sau atsakyti į klausimą, kas man yra saugumas? Kas man jį suteikia? Kaip jį puoselėju? Svarbiausia, atsigręžkime į vidinio saugumo fundamentą, ant kurio kyla išorinio saugumo pamatai. O kai saugu – tuomet ir atsipalaiduojame. Tuomet ir vyksta nuostabioji gyvenimo kūryba! Sukurkime sau, artimiesiems ir Žemės ateičiai nuostabiai saugią, šviesią erdvę!

Šviesios, švelnios Mėnulio jaunaties!
Saugaus ir kūrybingo ciklo!

woman standing on dock
woman standing on dock