Dinamiška Jaunatis Dvyniuose

Mėnuliui esant Dvyniuose esame linkę daugiau bendrauti, diskutuoti, ieškome kontaktų, susibūrimų, bendraminčių.

Astrologijos praktikė Ieva

5/30/2022

Perėjus užtemimų koridorių aplinkoje tvyrojusi įtampa atslūgsta, kiek lengviau atsikvepiame, grįžtame prie įprastinio amplua. Arba atvirkščiai - keliaujame pasikeitusiu ar visiškai nauju savo gyvenimo etapu. Tik ar pastebėjote, kad koks tas kelias ar etapas bebūtų, sukasi viskas daug greičiau nei įprastai! Įvykių, darbų, reikalų, situacijų tiek, kad tik spėk suktis! Mėnulio Jaunatis Dvyniuose galimai dar labiau išryškins gyvenimo dinamiškumą.

Besibaigiant kalendoriniam pavasariui Mėnulio Jaunaties Dvyniuose sulauksime 2022 m. gegužės 30 d. 14:30. Iki to laiko besibaigiant senajam Mėnulio ciklui naudinga peržvelgti nuveiktus mėnesio, sezono darbus, dar spėti susitvarkyti likusius reikalus, atiduoti skolas, nereikalingus daiktus. Švarinti savo aplinką, namus, apsivalyti ir savo širdyje. Atlaisvinę išorines ir vidines erdves, nusimetę nebereikalingas naštas galėsime „ramiais plaučiais“ įkvėpti taip lauktos vasaros šilumos, prisipildyti naujo Mėnulio ciklo teikiamų dovanų.

Mėnuliui esant Dvyniuose esame linkę daugiau bendrauti, diskutuoti, ieškome kontaktų, susibūrimų, bendraminčių. Emocinis fonas tampa kiek lengvesnis, nors gali būti greitai besikeičiantis, tačiau labiau paviršutiniškas, neįžeidus ir draugiškas. Tai geras metas „įdarbinti smegenis“ ir rinkti informaciją, ieškoti reikiamų žinių, užsiimti intelektualia veikla, mokyti ar mokytis. Mintys gali tapti skvarbios, kalba – prasminga.

Šiuo metu reikėtų vengti išsiblaškymo, nereikalingo „maskatavimosi“ prote ir savo veiksmuose. Nepereikvokime savo resursų. Per didelis paviršutiniškumas ir nejautrumas gali pakreipti santykius netinkama linkme. Venkime melo, apkalbų, manipuliacijų ir perdėto plepumo – pastarosios ydos šiuo metu (ir ne tik) labiausiai nepalankios.

Verčiau atsigręžkime ir dėkime sąmoningas pastangas į stipriąsias šios Mėnulio Jaunaties Dvyniuose savybes: lengvumą, lankstumą, gebėjimą harmoningai prisitaikyti, greitai susiorientuoti pokyčiuose, pasitelkti intelektą, žinias. Būkime smalsūs, paprasti, atviri ir, be abejo, – draugiški!

Šios Mėnulio jaunaties energijų potencialą sustiprins Jupiterio bei Marso jungtis. Tai padidins ir aktyvių realizacijos veiksmų galimybes. Neharmoningai ši stipri ugninga energija gali pasireikšti kaip kovingos nuotaikos ir agresyvūs veiksmai mūšio lauke (t.y. gyvenime). Tačiau nukreipus visą šią jėgą į aktyvią veiklą, iniciatyvas planams įgyvendinti, valios stiprinimą ar sportą – pasijausime pagaliau turintys vidinės galios imti ir padaryti! Išoriškai taip pat jausime aktyvų palaikymą veikti.

Šios Mėnulio jaunaties Dvyniuose raktas – bendradarbiavimas tarp aiškaus, švaraus proto ir tarp aktyvios valios, veikimo jėgos.

Kaip ir kiekvieną jaunatį – skirkime laiko bent trumpai meditacijai, dienoraščiui ar bet kokiai kitai jaunaties praktikai, kurioje įsiklausytume į Mėnulio ciklų mums kuždamą žinutę, susiderintume su laikmečio energijomis ir nusikreiptume į savo šviesesnės ateities kūrimą.

Mėnulio jaunaties Dvyniuose intencijas, planus, svajones, vizijas palanku sutelkti į šias temas:

- Mentalinė sveikata
- Informacinis laukas
- Žinios, mokslai, naujovės
- Bendravimas, žodžiai, kalba, komunikavimas
- Artimoji aplinka (kaimynai, kolegos, broliai, sesės, draugai)
- Prekyba, mainai, amatai
- Derybos, sutartys, sandoriai, verslas
- Trumpos kelionės, komandiruotės

Sparnus auginančios Jaunaties!

photo of women covering their eyes
photo of women covering their eyes