Mėnulio pilnatis jautyje ir Mėnulio užtemimas

Ką šneka Tau dangus?

11/18/2021

Mėnulio pilnatis – galios viršūnės ir kūrybinės kulminacijos taškas.

Šiuo metu Mėnulio pilnaties šviesa visiškai apšviečia vidines gelmes, energijas ir jos tampa matomos išoriniame pasaulyje.
Gerai, kai žmogaus vidinė ir išorinė raiška yra vientisa ir nuosekli. Kitu atveju – taip pat gerai, nes sąmonės (Saulės) šviesoje galime atvirai pažvelgti į pasąmonės (Mėnulio) nematomus sluoksnius, stebėti, kaip jie reiškiasi (darniai, ar sproginėja nuo užspaudimų, gęsta nuo slopinimų), prireikus, imtis reikiamų veiksmų.

Lapkričio mėnesio Mėnulio pilnatis įvyks Jaučio ženkle (2021 m. lapkričio 19 d. 10:57).
Ši pilnatis bus lydima Mėnulio užtemimo, kuris įvyks tą pačią dieną 11:04.

Mėnulio užtemimai galimi tik per Mėnulio pilnatis. Užtemimo metu Mėnulis, Žemė ir Saulė išsidėsto vienoje horizontalioje linijoje.
Žemė patenka į ašį tarp Saulės ir Mėnulio, todėl Mėnulis patenka į Žemės šešėlį. Toks momentas ir yra vadinamas Mėnulio užtemimu.
Tačiau ne visos pilnatys yra lydimos Mėnulio užtemimo (tai priklauso nuo Mėnulio orbitos padėties ekliptikoje).

Mėnulio užtemimai yra ypatingos jėgos metas tiek apsivalymui, atsisakymui, paleidimui to, kas nebetarnauja žmogaus aukščiausiam tikslui, tiek prisipildymui, atsinaujinimui, naujos krypties nustatymui siekiant savo misijos.

Tai transformacijos metas, kai galimi ypatingi pokyčiai. Žmogui, esančiam Žemės planetoje, tarsi nutiesiamos nematomos gijos iš pačių svarbiausių dangaus šviesulių – Saulės ir Mėnulio. Šiuo tiesiu kanalu į Žemę tarsi perduodamos kosminės žinutės, Visatos laikmečio naujienos, atskleidžiamas Visatos planas.

Jaučio ženklas yra pirmasis žemės stichijos ženklas zodiako rate. Jam svarbu visi žemiški reikalai, pradedant įsitvirtinimu žemėje, gamtoje, namais, žmogaus kūnu, jo poreikiais, maistu, pinigais ir baigiant saugumo, meilės, malonumų, pastovumo ir stabilumo poreikiais.
Mėnulio pilnaties metu svarbu atsižvelgti ir į Saulės padėtį, kuri šiuo metu keliauja Skorpiono žvaigždynu.
Paslaptingajam Skorpiono ženklui įprasta prisidengti šešėliais, panerti iki pat dugno, bet kartu ir ištraukti į šviesą pergalingą tiesą. Skorpiono energija ne tik transformuojanti, bet ir suteikianti galios, bebaimiškumo, duodanti pažinimo raktą į tai, kas nepažinta.
Šiuo metu šios temos, jų suderinamumas ar susipriešinimas gali būti iškeltos į pirmąjį planą. Svarbu nenugrimzti į vangumą, užsispyrimą, gobšumą ar skubėjimą, klastą.

Tai, kas vyksta makro-kosmose, jaučiame ir savo mikro-kosmosuose, išgyvename tai vidumi.
Šiuo laikotarpiu stebėkim „Visatos interneto žinutes“, ženklus, kurie gali reikštis įvairiausiais būdais (sapnais, patyrimais, jausmais, įvykiais, dainos melodija ar žodžiais, lauko reklamoje „užkliuvusiu“ tekstu, pašnekovo lūpomis perduota žinia ir pan.).
Ką šneka Tau dangus?

Tai svarbus metas sustoti ir įsivertinti savo nueitą kelią, esamą dabartinę padėtį ir patikrinti, kur link einu.
Kas jau atitarnavo, kas reikalinga nauja, kas gali tęstis, įsitvirtinti.
Geriau šį laikotarpį praleisti ramiai, atsargiau nei įprastai, įsiklausant.

Ir galiausiai, bet galbūt net svarbiausiai – ypatingai svarbu padėkoti už viską, ką jau esame gavę, ką turime, kuo esame ir kuo būsime.
Kitame šio šviesolaidžio gale tai svarbu išgirsti.

 

Ieva,
astrologijos praktikė

i love you to the moon
i love you to the moon
Kvepianti menulio zvakeKvepianti menulio zvake
Menulio darbo kalendoriusMenulio darbo kalendorius
Menulio pilnaties kristalu rinkinysMenulio pilnaties kristalu rinkinys