Saulės užtemimas Jaunatyje

Mėnulio jaunatis ir Saulės užtemimas atidaro ypatinguosius vartus, pro kuriuos įeiname į vadinamą užtemimų koridorių.

Astrologijos praktikė Ieva

4/30/2022

Mėnulio jaunatys visada yra sėklų sėjimo metas. Taip pat - svajonių, ateities vizijų, naujų pradžių ir startų laikas. Šiuo metu ir gamtoje galime stebėti šią paralelę – nuostabų giliai žemėje pasėtos mažytės sėklos atgimimo, augimo fenomeną. Daige nėra jokios abejonės, pumpuras neturi jokių dvejonių. Prigimtinis augimas į Šviesą (beje, Saulė astrologijoje simbolizuoja būtent žmogaus „šviesą“ – sąmonę). Lygiai taip pat ir žmogus auga sėdamas savo minčių, ketinimų, dėmesio sėklas. Jaunaties dieną dar nereikėtų imtis įgyvendinti naujų projektų, nes energija dar per silpna aktyviam veiksmui. Pirmoji jaunaties diena palanki subtilesnei energijai, vizijoms, įžvalgai, planavimui.

Kai Mėnulio jaunatis sutampa su Saulės užtemimu – jaunaties galios pasireiškia ypatingai stipriai, energija padidėja, suintensyvėja, idėjos materializavimasis gali įvykti neįtikėtinai greitai ir stulbinančiai efektyviai. Galima sakyti, Saulės ir Mėnulio užtemimai pagreitina ir padidina bet kokius reiškinius ar įvykius, bet ką, kas tuo metu įvyksta pasaulyje ar asmeniniame gyvenime.

Mėnulio jaunatis ir Saulės užtemimas atidaro ypatinguosius vartus, pro kuriuos įeiname į vadinamą užtemimų koridorių. Pirmojo Saulės užtemimo maksimumas įvyks 2022 m. balandžio 30 d. 23:42 val. Šio užtemimo Lietuvoje nematysime, tai kiek sušvelnins jo poveikį. Saulės užtemimo metu iš Žemės pozicijų matome Mėnulį ir Saulę tame pačiame laipsnyje tame pačiame zodiako ženkle. Dėl atstumo skirtumų Mėnulis pridengia didžiąją Saulės šviesą. Visi trys dangaus kūnai trumpam prasilenkia išsirikiavę vienoje tiesėje, tačiau šio kosminio šokio poveikis jaučiamas dar kelias savaites ar net pusmetį, o pasekmių šleifas gali nusitęsti maždaug aštuoniolikai metų. Antrasis užtemimas bus Mėnulio, kuris įvyks stojus pilnačiai: 2022 m. gegužės 16 d. 07:11 val. Šiuo momentu užtemimo Lietuvoje taip pat nematysime.

Laikotarpis tarp užtemimų yra ypatingos galios metas. Tai tarsi portalas, per kurį galėtume pagreitinti evoliuciją (tačiau ir nuosmukį taip pat). Įvykiai ir situacijos mus skatins tobulėti. Viskas priklausys nuo mūsų reakcijų, nuo mūsų pasirinkimo (prigimtinis augimas į Šviesą ar abejonė?).

Užtemimų metu vyksta tam tikras kosminis patikrinimas, kaip mes atitinkame Visatos vibracijas. Jei tuo metu patiriame daug negatyvo, komplikuotų situacijų, netikėtų smūgių, jaučiamės prislėgti, ar priešingai – „ištaškyti“ chaoso, supraskime, kad, deja, gerokai nutolome nuo Visatos kurso... Arba sulaukėme pelnyto atpildo iš praeities. Jei vis tik pavyksta šiuo laikotarpiu išlikti ramiu stebėtoju, taikiai įveikti kylančius iššūkius ar stabilizuoti kylančias įtampas – panašu, kad savo gyvenime žengiame progreso linkme ir vadovaujamės tinkamomis vertybėmis.

Bet kokiu atveju, nereikėtų bijoti tokių Visatos ciklų egzaminų sesijų. Galime tik pasidžiaugti ir dėkoti, kad metuose yra tokie momentai, kai per besiformuojančius įvykius ar vidines būsenas galime suvokti savo gyvenimo evoliucijos pažangą. O suvokus – prisiimti atsakomybę ir daryti sąmoningą pokytį, jei to reikia.

Užtemimų raktas – sąmoningas augimo į Šviesą pasirinkimas.