Energinga Mėnulio Jaunatis Avine

Mėnulio jaunaties Avine raktas – narsos ir taikos kibirkštis. Įdarbinkime kylančias iniciatyvas drąsiai ir kūrybingai dėl didelių, šviesių tikslų.

Astrologijos praktikė Ieva

4/1/2022

2022 m. toliau tęsiame švęsti dvigubas šventes. Balandžio 1-ąją ne tik pokštausime, bet sveikinsime Mėnulio jaunatį Avine. Tai pirmoji jaunatis astrologiniuose metuose, kurie prasideda su pavasario lygiadieniu (t. y. su Saulės patekėjimu Avino zodiako ženkle). Nauja pradžios pradžia.

Mėnulio jaunatys - tai lyg mažieji Naujieji Metai išsidėstę visų metų rate. Jaunaties stojimo momentas turi stiprų potencialą užauginti tai, į ką sutelkiame savo dėmesį, mintis, energiją, veiklą. Jaunatį, kaip svečią, palanku pasitikti švariai, šviesiai, išsivalius tiek namų kerteles, tiek vidines „pakampes“. Jei neužgriozdinsime savo kūno negatyviomis mintimis, baimėmis, nuoskaudomis, atsinaujinimą nešanti energija pratekės efektyviau. Svarbu suprasti, kad jaunaties metu pasėta sėkla vėliau bus auginama Mėnulio energijos ir galiausiai kažkada duos derlių. Tad ar verta sėti tai, ko nenorėtumėm sau palinkėti? O juo labiau tai auginti ir dar susidurti su didesnėmis pasekmėmis? Sėkime sąmoningas ir viltingas sėklas, kurios užaugs ir džiugins ne tik mus pačius, bet ir mūsų aplinkinius, aplinką, Žemę ir patį Mėnulį.

Mėnulio Jaunatis Avine Lietuvoje stos 2022 m. balandžio 1 d. 09:24. Avinas yra pirmasis eilėje visų zodiako ženklų. Tai drąsus, energingas ir veržlus iniciatorius, kovotojas, kuris „prasimuša“ pirmas dar niekieno nepramintu taku. Jam nėra kada galvoti, nes reikia veikti! Tad tokios jaunaties energija yra labai palanki drąsiems ir ryžtingiems žingsniams žengti, imtis naujų iniciatyvų ar su nauja jėga pažadinti užsistovėjusius reikalus. Sėkmingas metas įgyti savarankiškumo, užsiimti savirealizacija, saviraiška, atskleisti savo asmeninius potencialus, atsigręžti į savo individualizmą (kas būtent manyje yra mano gyvenimo aistra ir variklis? Dėl ko aš matau tikslą ir prasmę kovoti? Ko būtent aš noriu ir ko man reikia?). O jei kartais pajustume energijos perteklių – fizinis kūno lavinimas, bet koks fizinis aktyvumas bus pats geriausiais įrankis siekiant išvengti perdėto impulsyvumo ar kovingo nusiteikimo.

Tiesa, nepamirškime, kad jaunaties metu Mėnulio dar net nesimato Žemėje. Jo potencialas atsiskleis vėliau. Tad pirmomis jaunaties dienomis yra geriau planuoti, svajoti, mąstyti ar permąstyti, būti aktyviam savo
„vidiniu judesiu“. Ir tik vėliau po truputį augant Mėnuliui imtis savo planų realizacijos išorėje.

Dėl kitų tarp dangaus kūnų susidariusių aspektų, laikmetis aplink Mėnulio jaunatį gali būti ne tik intensyvus, ar net agresyvus, bet ir įtemptas minčių, proto lygmenyje. Gali būti susiskaldymo ar vidinių žaizdų iškilimo, karminių situacijų pasireiškimo metas. Svarbu nepasiduoti ir išnaudoti tokias situacijas bei įvykius savo paties gydymui ir gijimui. Šios Mėnulio jaunaties ir kitų astrologinių veikėjų sąveika kalba apie nuostabią galimybę pasveikti, užgydyti sopulius, įveikti savo vidinius iššūkius.

Taigi, šios Mėnulio jaunaties Avine raktas – narsos ir taikos kibirkštis. Įdarbinkime kylančias iniciatyvas drąsiai ir kūrybingai dėl didelių, šviesių tikslų.

Laimingos jaunaties!

person submerged on body of water holding sparkler
person submerged on body of water holding sparkler