Harmoningoji Mėnulio jaunatis Svarstyklėse

Jaunaties raktas – balansas (visame kame). Kurkime grožį. Kurkime grožį auginančius santykius.

Astrologijos praktikė Ieva

9/25/2022

Saulei perėjus į Svarstyklių zodiako ženklą rugsėjo 23 d. švenčiame rudens lygiadienį, kuomet tarp dienos ir nakties, tarp šviesos ir tamsos nusistovi tobula pusiausvyra. Gamtoje šis virsmo taškas primena ne tik apie harmoningą būtį, bet ir apie pasirinkimą tarp gėrio ir blogio, apie išorinį aktyvų gyvenimą ir vidinės gelmės poreikius. Danguje mažėjant Saulės šviesai žmogus, kaip jos atspindys Žemėje, paliekamas kūrenti ne tik vidinę ugnį, bet ir kurstyti darnių santykių židinius.

2022 m. rugsėjo 26 d. 54 min. po vidurnakčio stoja Mėnulio jaunatis Svarstyklėse. Pirmoji Mėnulio diena (Žibintas) truks iki 7 val. 26 min. ryto, tad paryčiais dar spėsime pajausti naujų energijų tendencijas, įžiebti naujojo Mėnulio ciklo intencijas, praktikas ir įkrauti šviesa naujai sėjamas svajonių sėklas, kad vidinis jų potencialas neišblėstų tamsesniuose mėnesiuose.

Mėnulis Svarstyklėse mus pakylėja į grožio, elegancijos ir estetikos pasaulius. Tampa svarbi kultūra, kultūringumas, santūrumas ir tolerancija. Ieškome kaip suderinti prieštaravimus, kur reikalingi kompromisai, kaip subalansuoti, apjungti skirtingus polius, išlyginti svarstyklių balansą. Svarstyklių ženklas moko teisingumo ir diplomatijos, vidurio kelio. Šiuo metu daug bendraujama, skiriamas dėmesys santykiams, partnerystei, norime kontakto. Santykiai taip pat klesti esant pusiausvyrai ir harmonijai. Čia taip pat reikia kompromisų ar net pasiaukojimo.

Tegul teisingumo siekis netampa kovos ar ginčų priežastimi.
Tegul svyravimai ir neapsisprendimai neatveda į baimę, abejonę ar konformizmą.
Nepataikaukime niekam (net sau), tačiau ir neignoruokime poreikių (savųjų taip pat).

Šios Mėnulio jaunaties metu susijungę Saulė ir Mėnulis kartu bus ir su Venera bei Merkurijumi. Tad mūsų jausmai ir protas bus linkę reikštis per santykius: ieškoti naujų pažinčių ar atsinaujinti esamuose santykiuose, juos sustiprinti. Tai nuostabus planetų bendradarbiavimas išskleisti ir kūrybinį potencialą. Dėl kitų planetų poveikio galimos minėtų sričių transformacijos, prisilietimas prie gilesnių jų sluoksnių. Šiuo metu svarbu pasitelkti aiškų protą ir nepervertinti savo galimybių. Kelis kartus patikrinti savo sprendimus ne per lakios vaizduotės ar iliuzijų šydą ir juo labiau ne per didelio optimizmo ar nepastovų emocinį foną.

Tad šios jaunaties raktas – balansas (visame kame).

Kurkime grožį.
Kurkime grožį auginančius santykius.

Harmoningos Mėnulio jaunaties!

two person holding hands
two person holding hands