Dvasingoji Mėnulio pilnatis Žuvyse

Mėnulis Žuvų ženkle tampa svajingas, lyriškas, lengvai pasineria į svajų ir fantazijų pasaulį. Skleidžiasi poetiška siela, padidėja kūrybinis potencialas.

Astrologijos praktikė Ieva

9/11/2022

Saulei keliaujant darbščiosios ir praktiškosios Mergelės zodiako ženklu esame grąžinami į žemiškąją realybę pradedant rūpinimusi savo kūnu, maistu, sveikata ir baigiant dėmesiu savo darbams, naujo sezono reikalams, detalėms. Kol mūsų sąmonė apšviesta Saulės orientuojasi ar naujai adaptuojasi materijoje, pasąmonė per Mėnulio pilnatį Žuvyse kviečia į visiškai priešingą pusę – dvasinį ir mistišką patyrimą. Kardinaliai skirtingos energijos mažų mažiausiai gali sukelti vidinį sąmyšį ar išsekimą. Tačiau žmogus yra unikali būtybė savyje gebanti apjungti netikėčiausius elementus! Galų gale, labiausiai gyvenime būtent ir ieškome harmoningos JUNGTIES – nesvarbu, ar tai būtų santykiai su savimi, su kitu, su aplinka, ar su Dvasia, Dvasios pasauliu.

Mėnulio pilnatis Žuvyse Lietuvoje stos 2022 m. rugsėjo 10 d. 12 val. 59 min. Tai momentas, kada pilnaties poveikis bus stipriausiais ir pilnaties praktikų ar ritualų poveikis efektyviausias. Jei dar niekada nebandei, visada geriausiais metas tai padaryti yra DABAR. Rezultatas iš tiesų gali nustebinti! Žuvų energija ypač palanki vizualizacijos ir sapnų praktikoms, fantazijos aktyvavimui, vaizduotės lavinimui.

Mėnulis Žuvų ženkle tampa svajingas, lyriškas, lengvai pasineria į svajų ir fantazijų pasaulį. Skleidžiasi poetiška siela, padidėja kūrybinis potencialas. Mėnuliui keliaujant Žuvų ženklu vertėtų įsiklausyti į savo intuiciją, ji gali būti įžvalgi patarėja. Tampame jautresni, subtilesni, švelnesni, labiau pažeidžiami, ieškome artimesnio ryšio, ypač su Dvasios pasauliu.

Šios Mėnulio pilnaties Žuvyse raktas – atjauta. Tarp skirtinguose poliuose priešpriešoje esančių išryškintų zodiako ženklų (Mergelės ir Žuvų) vis tik yra kai kas bendro – būtent, atjauta sau, žmogui, gyvybei, pasiaukojimas ir tarnystė tam, kad gyventi šiame pasaulyje visoms gyvoms būtybėms būtų geriau ir lengviau. Mistiška, bet nusikreipus į šviesiąją pilnaties pusę įmanomas dvasinis gydymas materijoje.

TAIP jausmingumui, sakralumui ir tikėjimui!
NE tamsuoliškumui, priklausomybėms ir iliuzijoms!

Beje, Žuvų ženklo simbolis (dvi žuvys) kalba apie balanso ir harmonijos paiešką. Viena žuvis neria žemyn į gilų dugną, kita – į viršų, iki pat Dievo aukštumų. Jas jungia sidabrinis siūlas, kuris tik abiejų pastangomis gali išlikti nenutrūkęs. Atidumas, atvirumas, atjauta gali dovanoti palaimingą pusiausvyrą. Paieškokime šioje Mėnulio pilnatyje gilesnės būties prasmės, sidabrinio siūlo jungties reikšmės.

Švelnumo, pirmiausiai – sau.
Takios Mėnulio pilnaties!

people on dock during golden hour
people on dock during golden hour