Darbščioji Mėnulio jaunatis Mergelėje

Šios Mėnulio jaunaties Mergelėje raktas – švara, tvarka ir aiškumas.

Astrologijos praktikė Ieva

8/26/2022

Saulei perėjus į Mergelės ženklą po truputį grįžtame iš vasariško atsipalaidavimo bei šilumos teikiamų malonumų. Mintimis jau rengiamės naujam sezonui, naujiems mokslo metams, naujam darbų etapui. Prasidėjusiame veikliajame Mergelės sezone 2022 m. rugpjūčio 27 d. 11 val. 17 min. pasitinkame ir darbščiąją Mėnulio jaunatį. Neatsitiktinai jaunatis stoja šeštadienį, kuris laikomas Saturno diena, t.y. pareigų atlikimo diena.

Mėnuliui keliaujant Mergelės ženklu jaučiamės ne tik darbštesni, pareigingesni, efektyvesni veiklose, bet ir imlesni informacijai, žinioms, geriau analizuojame, tikslingiau panaudojame gautus duomenis. Tai produktyvus metas, tad nesnauskime Mėnulio jaunaties metu ir atlikime tam tinkamus darbus:

 • Peržvelkime savo kasdieninę rutiną. Ar joje netrūksta tvarkos?

 • Surašykime ar bent jau įsivardinkime savo įpročius (nepamirškime ir mąstymo modelių, atsikartojančių minčių). Ar jie mums padeda siekti savo tikslų ar bent jau tam netrukdo?

 • Įvertinkime savo sveikatos būklę. Ar rezultatai mus tenkina?

 • Kaip įdarbinimo agentūros agentas realistiškai paanalizuokime savo turimo ar siekiamo darbo, veiklos, pareigų, atlygio, darbinės atmosferos sritis. Ar rekomenduotum savo darbo vietą?

  Tuo metu, kai stoja Mėnulio jaunatis, savo intencijomis, mintimis, pasirinkimais ar kitomis jaunaties praktikomis galime pasėti ne tik Mėnulio ciklo, bet ir didesnių gyvenimo ciklų sėklas. Šios Mėnulio jaunaties temos gal ir ne tokios svajingos ar romantiškos, tačiau Visata kviečia pasirūpinti savo elementaria buitimi, savo materialiuoju pasauliu, savo pagrindiniu įrankiu – kūnu. Tad atlikę analizę nukreipkime savo dėmesį į tai, kaip iš tiesų norėtume šioje Žemėje gyventi ir kaip šiame kūne jaustis.

  Ar tik ne tada, kai esame savimi pasirūpinę, apsirūpinę ir savipakankami galime nuoširdžiai iš gausos ir meilės energijos, be atpildo lūkesčio rūpintis ir tarnauti kitam, kitiems, žmonijai, gamtai, Žemei?

  Šios Mėnulio jaunaties Mergelėje raktas – švara, tvarka ir aiškumas.

  Dėl Mėnulio jaunaties aspektų su kitomis planetomis galime jaustis energingesni nei įprastai per jaunatis, kai Mėnulio net nesimato dangaus skliaute. Geriau būtų nesiblaškyti, nesikarščiuoti, ypač žodžiais, neįsitraukti į emocinę ar konkurencinę kovą. Sąmoningai rinkimės taiką ir teisingumą, harmonijos siekį. Arba nukreipkime impulsyvumą į kūrybišką saviraišką ar aktyvią veiklą, fizinį krūvį, sveikatingumą. Reikšmingus darbus pradėkime kelias dienas po jaunaties.

Auginančios Mėnulio jaunaties!
Įsiklausymo ir aiškumo!

cup of coffee near MacBook Pro
cup of coffee near MacBook Pro