Mėnulio pilnatis Svarstyklių ženkle – paieška balanso

Mėnulis apsinuoginęs be savo šešėlių – pats pilniausias savo gražume. O jei apsinuogintume savo tikrume ir tiesoje? Gal tuomet patirtume ir savo gyvenimo grožį ir žemišką pilnatvę (pilnatį)?

Astrologijos praktikė Ieva

4/6/2023

woman sitting on hill
woman sitting on hill

Danguje daug dažniau nei plonytį Mėnulį pastebime prisirpusią Mėnulio pilnatį. Jei dangus giedras, tikrai išgirsime klausimą: „Ar matei KOKS Mėnulis?“ O gal ir patys stabtelime patyrinėti plika akimi įžiūrimų Mėnulio nelygumų, juo žavimės, stebimės ar būgštaujame. Lygiai taip pat šiuo Mėnulio ciklo piko metu pasidaro daug ryškesni ir subtilūs dalykai: pasąmoninis pasaulis, emocinė ir psichinė būklė, savijauta, sveikata. Tampame daug jautresni, todėl net ir į įprastus dalykus reaguojame stipriau, visu vidiniu krūviu.

Atsivėrus Mėnulio pilnačiai atsiveria ir žmogaus mažesni ar didesni, slaptesni ar jau kiek pažįstami vidiniai kambarėliai. Vieniems, tai bus energingas, veiklus, kūrybiškai aktyvus laikotarpis. Kitiems – emocinių perkrovų ir nestabilių nuotaikų kaitos ar nemigos periodas. Tretiems – vidinės galios ir potencialo, transformacijos realizacija.

2023 m. balandžio 6 d. 7 val. 34 min. Mėnulio pilnatis stoja Svarstyklių Zodiako ženkle. Saulei esant priešais Mėnulį Avino ženkle labiausiai išryškėja „Aš“ ir „Kitas“ ašies temos. Avino archetipas yra savarankiškas, save suvokiantis, apibrėžiantis ir kovojantis už savo teritorijas. Svarstyklės simbolizuoja santykius, kompromisus, susitarimus, dėmesį partnerystei, grožiui, kultūrai, teisingumui.

Mėnulio pilnatis Svarstyklių ženkle ragina mus ieškoti pusiausvyros tarp savo asmeninių poreikių tenkinimo ir atsižvelgimo į kito ar kitų poreikius. Ieškokime balanso tarp nepriklausomybės, savarankiškumo ir susiderinimo, draugiškumo.

Kitų planetų aspektai šiuo laikotarpiu įneš papildomo postūmio, dinamikos, atsinaujinimo ir plėtros pojūtį. Patirsime vidinio gydimo energiją, kuri nebūtinai bus apčiuopiama išorėje. Galima praeities skausmingų patirčių, baimių, sielos žaizdų transformacija, ypač santykių srityje.

Šios pilnaties raktas – stabili vidinė ašis, aplink kurią harmoningai balansuoja mano paties ir visos įmanomos kitų orbitos.

Mėnulis apsinuoginęs be savo šešėlių – pats pilniausias savo gražume. O jei apsinuogintume savo tikrume ir tiesoje? Gal tuomet patirtume ir savo gyvenimo grožį ir žemišką pilnatvę (pilnatį)?

Subalansuotos pilnaties!

selenito kristalas orakulo kortosselenito kristalas orakulo kortos
kaklo papuošalas labradoritas mėnuliskaklo papuošalas labradoritas mėnulis
baltasis šalavijas smilkalaibaltasis šalavijas smilkalai