Mėnulio pilnatis Skorpiono ženkle. Mėnulio užtemimas.

Šios Mėnulio pilnaties raktas – savo jautrumo, intuicijos ir aistros legalizavimas. Jautrumas atveria pažinimo kelius, intuicija saugiai veda per pokyčio vartus, o aistra kuria gyvenimo džiaugsmą. Iš savasties gelmių susigrąžinkime galią atrakinti visas reikiamas spynas.

Astrologijos praktikė Ieva

5/4/2023

moon illustration
moon illustration

2023 m. gegužės 5 d. 20 val. 22 min. įvyks Mėnulio užtemimas. Mėnulį užtemimo metu pridengia Žemės šešėlis, kai Mėnulis keliaudamas savo elipsine orbita atsiduria tarp Žemės ir Saulės. Lietuvoje tekant Mėnuliui rytuose matysime tik užtemimo pabaigą. 20 val. 34 min. stoja Mėnulio pilnatis Skorpiono ženkle. Užversime pirmuosius šių metų užtemimų koridoriaus vartus, tačiau jų poveikį ir pasekmes dar jausime kurį laiką.

Laikotarpiai tarp užtemimų visada yra netikėtumų, sunkiai suvaldomų energijų metas, tai ryškesni laikotarpiai įvykiais, emocijomis, patirtimis susijusiomis su karminėmis skolomis ar atpildu. Tai Visatos kalendoriaus atskaitos taškai, kurie pažymėti energetinių pokyčių markeriais. Pokytis visada su susijęs su kažko pabaiga ir nauja pradžia ar begalybe naujų variantų potencialu. Pokytis gali būti darnus, tendencingas, vos pastebimas ar sąmoningai įsiliejantis į asmenybės ir sielos evoliucijos kelią. Tačiau jis gali būti stiprus, įsimintinas ar net sukrečiantis.

Kadangi jaunatys ir pilnatys užtemimų laikotarpiu energetiškai yra kaip daugybę jaunačių ar, atitinkamai, pilnačių, koncentruotai suspaustų į vieną, jų poveikis iš tiesų yra labai stiprus. Stiprus ir nenuspėjamas, todėl įprastai tokius laikotarpius rekomenduojama praleisti iš stebėtojo pozicijos, neplanuoti ar neinicijuoti svarbių darbų. Kita vertus, šis galingas energetinis laikotarpis gali būti taip reikiamas sielos augimo šuolis... Ieškokime išmintingo ir individualiai efektyviausio būdo veikti arba priešingai, atsitraukti.

Mėnulio pilnačių Skorpiono ženkle tematika – mirtis ir atgimimas, transformacija. Mėnulio ciklo kelionės aukščiausiame taške galime pamatyti, kas nueitame kelyje buvo ta varomoji jėga, kas mums kėlė sparnus ir įkvėpė, o kam vergavome, kas kliudė ar leido toksiškus nuodus. Skorpiono energija gili, paslaptinga, kiaurai verianti pasąmoninius sluoksnius. Tad esame kviečiami ne tik į reikalingą pokytį, bet į esminę transformaciją. Gyvenimas Žemėje yra nuolatinis mažesnis ar didesnis pokytis. Savo mažytėse kasdienybėse ar didžiausiuose pasiekimuose esame nuolatos atgimstantys feniksai.

Šios Mėnulio pilnaties metu dėl kitų planetų padėčių galime jausti poreikį peržiūrėti savo senus įsitikinimus, susitarimus. Susidursime su didesne klaidų galimybe, komunikacijos nesusipratimais, informacijos painiava. Taip pat galime jaustis tarsi „nešami“ naujų vėjų, idėjų, pokyčių dvelksmo, bet tuo pačiu ir stabdomi, lėtinami ar trukdomi; galime jaustis dvejojantys ar neužtikrinti. Šios mėnulio pilnaties metu būsime emociškai jautresni, dirglesni. Vertėtų paieškoti savo saugumo, ramybės ir stabilumo salelių. Rūpinimasis savimi – ne prabanga, o šio laikotarpio būtinybė.

Šios Mėnulio pilnaties raktas – savo jautrumo, intuicijos ir aistros legalizavimas. Jautrumas atveria pažinimo kelius, intuicija saugiai veda per pokyčio vartus, o aistra kuria gyvenimo džiaugsmą. Iš savasties gelmių susigrąžinkime galią atrakinti visas reikiamas spynas.

Šios pilnaties metu Saulė Jaučio ženkle kviečia atsigręžti ir į materiją, į gerovės kūrimą, kūno puoselėjimą, žemišką grožį ir stabilumą. Tai dar vienas raktas, nurodantis į balanso paieškas tarp vidinių, psichologinių, dvasinių ir išorinių, materialių dalykų.

Šios Mėnulio pilnaties temos refleksijai:

- Baimės
- Kerštas, pavydas, nuoskaudos, griovimas
- Slapčiausi norai, aistros
- Vidinė magija, mistika, ezoterika
- Vidinė galia
- Transformacija ir stabilumas