Kryptingoji Mėnulio jaunatis Ožiaragio Zodiako ženkle

O jei padarytum sau išankstinę Naujųjų Metų dovaną? Dabar! Ir štai kodėl:

Astrologijos praktikė Ieva

12/22/20222 min read

O jei padarytum sau išankstinę Naujųjų Metų dovaną? Dabar! Ir štai kodėl:

- 2022 m. gruodžio 20 d. didžiausia Saulės sistemos planeta Jupiteris dangaus skliauste iš Žuvų Zodiako perėjo į Avino Zodiako žvaigždyną (kuriuo keliaus iki 2023 m. gegužės 16 d.). Įgauname plėtros potencialą vystyti savo asmenybę, savarankiškumą, pasitikėjimą ir drąsą. Ši ryžtinga ir impulsyvi energija palanki imtis įvairių iniciatyvų, naujų pradžių, restartų, savo laimės paieškų ir išsikovojimų.

- 2022 m. gruodžio 21 d. Saulė, įžengdama į Ožiaragio Zodiako ženklą, atsinešė Žiemos Saulėgrįžos šventę. Metų ciklo virsmo taškai (lygiadieniai ir saulėgrįžos) žymi Šventąjį laiką, kada visais laikais sustodavo kasdieniniai darbai ir būdavo atliekamos apeigos, ritualai. Žmogus sustodavo savo eiliniame ritme, kad išgirstų būsimo metų rato ketvirčio tendencijas.

- 2022 m. gruodžio 23 d. 12 val. 16 min. stoja naujasis Mėnulio ciklas – jaunatis Ožiaragio Zodiake. Šio ženklo energija ypatingai palanki kurti planus, formuoti strategijas, atlikti skaičiavimus, numatyti tolimus tikslus, siekius. Tai metas, kada galime pasverti ir praktiškai materializuoti ar bent jau suplanuoti žingsnius link savo svajonės, vizijos ar fantazijos. Ši struktūruota ir kryptinga energija, susijungusi su jaunaties augančiu potencialu, yra tikra dovana dar viename mūsų evoliucijos žingsnyje. Tūkstančio mylių kelionė prasideda nuo vieno žingsnio. Ženkime jį iš tikrųjų, kad ir kokioje srityje jis bebūtų.

- Ši Mėnulio jaunatis per tam tikrą aspektą yra susijusi su Jupiteriu. Tai nuoroda ne tik į padidintą jaunaties poveikį, bet ir į tam tikrus iššūkius, ypač polinkį „per daug apsižioti“, nei reikia ar galime įveikti.

Tad nėra geresnio laiko kaip DABAR susikurti sau asmeninę šventę, ritualą, meditaciją ar bet kokį kitą būdą peržvelgti praėjusių metų kelią ir nušviesti savo vidiniu žvilgsniu būsimų metų kelionę. Juk kur dėmesys, ten ir energija. Padovanok savo energijos savo Naujajai realybei dar viename Naujųjų Metų cikle.

Sukaustytoje žiemos dirvoje dar negalime pasėti sėklų, todėl jas sėjame savo vidinėje erdvėje. Jeigu sėji, tai ir pjausi. Jeigu sėji, Visata žino, kokias sąlygas reikia sukurti Tavo pasėtoms sėkloms.

Jaunaties raktas: pagarba, kantrybė ir atsakomybė.
Jaunaties iššūkis: abejingumas, emocinis „užsispaudimas“ ir baimė (o gal vengimas) patikėti savo DYDŽIU, savo asmenybės ir sielos potencialu. O kas, jei iš tikrųjų esi daugiau nei tai?

Auginančios Mėnulio jaunaties!
Pergalingų visų 2023-iųjų Mėnulių!
Ieva

P.S. Gruodžio 23 d. nuo 9 val. 18 min. iki jaunaties turime 30-ąją Mėnulio dieną, kuri susijusi su Gulbės simboliu, reiškiančiu meilę, gailestingumą, susiliejimą su Dvasia. Ši diena Mėnulio kalendoriuje būna ne kiekvieną mėnesį. Tada Mėnulio mėnuo baigiasi 29 d. Mėnulio diena, vadinama Aštuonkojo (arba Hidros) diena. Ši diena laikoma neharmoninga (išbandymų) Mėnulio diena. Tad jei Mėnulio jaunatis prasideda po harmoningosios 30-osios Gulbės dienos, laikoma, kad ir visas Mėnulio ciklas bus pozityvesnis, palankesnis, harmoningesnis.
Tebūnie TAIP!

person holding black and green compass pointing to west
person holding black and green compass pointing to west