Įkvepianti Mėnulio jaunatis Šaulio Zodiako ženkle

Jaunaties raktas – tiesa. Ne ta, kuri įkalina, blokuoja mūsų potencialą, atriboja mus nuo pačių savo autentiškumo ar tikrumo. Tokios „tiesos“ galiojimas seniausiai pasibaigęs - tik vis dar kolekcionuojame jos blizgių popierėlių nuotrupas. Archetipinė Šaulio Zodiako tiesa yra ta, kuri išlaisvina ir įgalina, kuri perneša per bet kokias kliūtis. Tiesa, kuriai reikia drąsios širdies, atsidavimo nežinomybei ir tikėjimo, kad Kūrėjas žino geriau.

Astrologijos praktikė Ieva

11/24/2022

Saulė per metus apkeliauja dangaus skliaute visus Zodiako ženklus. Štai 2022 m. lapkričio 22 d. Saulė iš paslaptingojo Skorpiono Zodiako ženklo perėjo į energingąjį Šaulio Zodiako ženklą. Ko gero, šiek tiek lengviau atsipūsime, nes tolstame nuo praėjusių Menulio bei Saulės užtemimų. Be to, jau praėjome šių metų Skorpiono sezono gilųjį apsivalymą ir transformuojančias pamokas. Belieka šias patirtis suvokti, integruoti į savo atsinaujinusias sistemas, o kai kam gal ir žaizdas išsilaižyti... Dabar Saulei įžengus į Šaulio Zodiako ženklą iš vis dar gaubiančio tamsiausio laikmečio tarsi atsikovojame tikėjimą. „Tik-ėjimą“ tvirtu žingsniu pirmyn, tolyn ir aukštyn savo gyvenimo ritmu. Po truputi dabinamės žiburėliais ir ruošiamės metų virsmo šventėmis. Įžiebsime amžiną gyvastį simbolizuojančias eglutes, o širdys pasipildys artumo šviesa ir viltimi.

Mėnulis, kaip ir Saulė, taip pat keliauja dangaus skliautu aplankydamas pakeliui visus Zodiako ženklus. Tik būdamas daug mažesnis ir greitesnis nei Saulė, jis aplekia Zodiako ženklų dangaus mandalą maždaug per vieną mėnesį. 2022 m. lapkričio 24 d. 57 min. po vidurnakčio Mėnulis būdamas kartu su Saule Šaulio Zodiako ženkle pradės savo naująjį ciklą – stos jaunatis. Jaunaties momentas turi didelį potencialą - taikliai pasiekti taikinį tarsi šaulio paleista strėlė. Tik Mėnulio jaunaties pirmoji dieną (kuri šį kartą tęsis per naktį iki lapkričio 24 d. 8 val. 55 min. ryto) geriau pasitelkti savo „subtiliąsias strėles“ – mintis, idėjas, planus, vizijas, svajones, pajautas, meditaciją, net ir sapnus. Mėnulio jaunatis yra tas Mėnulio ciklo momentas, kuriame palanku intensyviai veikti vidiniame pasaulyje, dar ne išorėje. Svajokime, planuokime, strateguokime, atsinaujinkime, fantazuokime... Įsiklausykime į Mėnulio šnibždėjimą apie ateinančius naujus gyvenimo etapus ir tendencijas.

Palankios kryptys nutaikyti savo dėmesį per Mėnulio jaunatį Šaulio Zodiako ženkle:
- Įsivardinkime sau, kas gyvenimo kelrodė žvaigždė? Koks yra didžiausiais gyvenimo tikslas? Kokia pati didžiausia svajonė?
- Pamatykime save po metų, po 5 metų, po 10 metų... Pajauskime, kokia geriausia mano versija yra toje „laiko zonoje“.
- Užsirašykime, ką labiausiai norėtume išbandyti? Kokį netikėtą nuotykį patirti? Ką naujo išmokti? Kokią dar nematytą vietą aplankyti? Ar įsileidžiame į savo gyvenimą naujas perspektyvas?
- Kuo tikiu? Kaip kuriu gyvąjį ryšį su pačiu Kūrėju?

Jaunaties raktas – tiesa. Ne ta, kuri įkalina, blokuoja mūsų potencialą, atriboja mus nuo pačių savo autentiškumo ar tikrumo. Tokios „tiesos“ galiojimas seniausiai pasibaigęs - tik vis dar kolekcionuojame jos blizgių popierėlių nuotrupas.

Archetipinė Šaulio Zodiako tiesa yra ta, kuri išlaisvina ir įgalina, kuri perneša per bet kokias kliūtis. Tiesa, kuriai reikia drąsios širdies, atsidavimo nežinomybei ir tikėjimo, kad Kūrėjas žino geriau.

Jaunaties „kirvis“ – puikybė. Geriau būkime tiesiog puikūs... O prieš veikiant pasverkime turimus resursus ir galimybes, ar ne per daug plačiai užsimojome? Ar neliks neištesėtų pažadų? Ar viską spėsime? Svajokime plačiai, bet tuo pačiu veikime išmintingai.

Šios jaunaties valdovas Jupiteris šiuo metu yra ypatingai stiprus ir palankiai bendradarbiaujantis su Saulės bei Mėnulio jungtimi (mums žiūrint iš Žemės Mėnulis ir Saulė jaunaties momentu „susijungia“, tik šios jungties nematome, nes Saulė savo šviesa užstoja Mėnulį). Tad turėtume pajausti ne tik palengvėjimą, bet ir optimizmo ar įkvėpimo bangą. Jupiterio energija ypatingai plečianti, auginanti bet kokį potencialą. Juk tai didžiausia Saulės sistemos planeta! Naujajam Mėnulio ciklui – dosnus dangaus palaiminimas.

O kas jeigu nutiks pats geriausias variantas? Gal net geresnis, nei galėčiau sugalvoti?
Ir viskas susiklostys pačiu geriausiu man ir aplinkiniams būdu? Gal tokiu, kurio net neįsivaizdavau esant įmanoma?

Įkvepiančios Mėnulio jaunaties!
Prasiplečiančio už kasdienybės ribų naujojo Mėnulio ciklo!

woman seeing mountain during daytime
woman seeing mountain during daytime