Daugiabriaunė Mėnulio pilnatis Dvynių Zodiako ženkle

Ar jums neatrodo, kad pataikėme įsėsti į linksmųjų kalnelių vagonėlį, kuris neša kosminiu greičiu pirmyn?! O ausyse švilpia „LAIKYYYKIS!“. Panašu, kad Visatos Kūrėjas turi gerą humoro jausmą - tik gal nebūtinai jį iš karto suprasime.

Astrologijos praktikė Ieva

12/8/20220 min read

2022 m. gruodžio 8 d. 6 val. 8 min. stoja Mėnulio Pilnatis Dvynių Zodiako ženkle. Visa laimė, kad Pilnatis Dvynių Zodiako ženkle iš esmės yra viena palankiausių, nes Dvynių simbolika susijusi su lengvumu, paprastumu, lankstumu, greitomis permainomis. Dvynių Zodiakas priskiriamas oro stichijos elementui, kai greitai susiorientavus bet kokioje situacijoje įmanoma išspręsti bet kokius klausimus – ir tai padaryti gebame sumaniai, intelektualiai, pozityviai. Mėnulis keliaudamas per Dvynių Zodiaką emociškai „neužklimpsta“, gal kartais ir paviršutiniškai, tačiau draugiškai ir supratingai adaptuojasi įvairiose situacijose, smalsauja ir bendrauja, renka ir dalinasi informacija.

Saulė pilnaties metu būdama priešais Mėnulį šiuo metu keliauja per Šaulio Zodiako ženklą. Tokia pozicija astrologijoje visada nurodo į tam tikrą įtampą tarp priešais esančių ženklų ir planetų. Šaulio Zodiakas siejamas su ugnies stichija, kurstančia įkvėpimą, viltį, tikėjimą. Tai plačių užmojų, plėtros, tiesos ir vertybių ieškojimo energija. Tad galime pasijausti, jog važiuojame dviejų greičių linksmųjų kalnelių bėgiais: tai pakylėtai, tai labai kasdieniškai ar net buitiškai; čia įkvėpti artėjančių švenčių dvasios, čia - norėdami paprastumo ir lengvumo; tai užsimojam plačiai, filosofiškai, o apsisukę jau persigalvojam kitaip.

Mėnulio pilnatis tarsi Kosminio linksmybių parko prožektorius, kuris apšviečia ir parodo kuo gyvenome ir ką „prigyvenome“ nuo Mėnulio ciklo pradžios (t.y. 2022 m. lapkričio 24 d. jaunaties). Mėnulio šviesa bendrai apšviečia mūsų nematomas gyvenimo puses: kaip aikštelėje galime išvysti savo pasąmoninius klodus, emocijas, jausmus, charakterio savybes, tai ko įprastai nenorime matyti, vengiame ar nesuvokiame. Šioje šviesoje tampame jautresni bet kam, kas tuo metu vyksta realybėje, t. y. kiekvieno iš mūsų asmeniniame linksmybių parke. Kažkam susisuks galva, kažkas pats šoks į aikštės įvykių sūkurį, o kažkas režisieriaus akimis kūrybiškai pasižiūrės ir pritaikys turimą energijos potencialą būsimų galimybių daugiavariantiškumui.

Ką renkiesi Tu pilnaties metu?

O kad būtų dar smagiau, Mėnulio pilnatis šį kartą pasikvietė ir ypatingai stiprų Marsą. Tad viskas gali atrodyti daug stipriau, daug greičiau, daug svarbiau. Daug daugiau energijos bendrame lauke, bet nuo jos, galbūt, ir daug daugiau nuovargio. Marsas, kaip gazuotas energetinis gėrimas, pakurstys vakarėlio linksmybes prisidėdamas savo impulsyviu konfeti. Šią energiją palanku pritaikyti aktyvioje veikloje, sporte, kūrybiniuose projektuose, veikloje, kuri reikalauja ir fizinės, ir mentalinės energijos. Neharmoningai tai gali pasireikšti padidėjusia įtampa, perdegimu, agresija, barniais, bendravimo ar komunikacijos nesusipratimais, sumaištimi, perdėtu siekiu dominuoti.

Ar žinojai, kad žodis „smagus“ žemaitiškai reiškia „sunkus“? Štai ir nesusikalbėjimas vertime. Nors, kita vertus, gal tai tik smagus žodžių žaismas?

Energijų intensyvumas nebūtinai yra negatyvus ar sunkus dalykas. Tai gali būti reikalingas postūmis, proveržis, paskatinimas, drąsos pliūpsnis veikti pagaliau taip, kaip iš tiesų norėtum.

Šios pilnaties receptas – balansuojanti ašis tarp minčių, jausmų ir veiksmų. Ir žiupsnelis kantrybės šioje struktūroje.

Šios pilnaties rizika – karštos emocingos reakcijos, lydimos aktyvių veiksmų. Jei pavyks, būkime smalsūs kaip mokiniai, o ne pramuštgalviai peštukai ir matykim toli, kaip visų metų programą žinantis mokytojas.

Gilesniam patyrinėjimui:
· Kur švaistau, nesąmoningai dalinu savo brangiąją energiją?
· Kada jaučiuosi neryžtingai, neapsisprendusiai, bijantis priimti reikiamą sprendimą?
· Kada „suskaldau“ savo vientisumą ir įsiveliu į proto ir širdies dvikovą ?
· Kaip pasiklystu tarp informacijos, minčių, idėjų?
· Ar bendraujant girdžiu kitą? Ar nesu per daug prisirišęs prie savo požiūrio, nuomonės, patirties?

Įkvėpimui:
· Kokia šios pilnaties žinutė man?
· Koks yra mano svajonių bendravimas (su savimi, su artimaisiais, su draugais ir pan.)?
· Ką mano vidinis smalsuolis norėtų patirti, sužinoti ar išmokti?
· Kokia mano savybė vienija ir įkvepia mane ir kitus?

Plačių horizontų, kasdieninių malonumų ir protingo savo gyvybinės energijos panaudojimo!

Smagios pilnaties!
Ieva

brown and gray concrete building
brown and gray concrete building