Autentiškumo ieškanti Mėnulio pilnatis Vėžio Zodiako ženkle

Mėnulio pilnaties šviesoje išryškėja mūsų pasąmoninės savybės, intuityviosios ir prigimtinės, sąmoningai nekontroliuojamos reakcijos. Tai emocinio pasaulio suintensyvėjimo periodas, dėl kurio raiškos galime „nuskaityti“ savo vidinį pasaulį. Mėnuliui esant vandens stichijos ženkluose jautrumas ir jausmingumas visuomet padidėja, o ypač Vėžio ženkle.

Astrologijos praktikė Ieva

1/6/2023

2023 metų pilnačių vartus atveriame ir užveriame kartu su stipriu Mėnuliu esančiu savo simboliniuose namuose – Vėžio Zodiako ženkle. 2023 m. sausio 7 d. 1 val. 8 min. stoja pirmoji šių metų Mėnulio pilnatis Vėžio Zodiako ženkle. Prieš pereinant į 2024-uosius metus dar 2023 m. gruodžio 27 d. taip pat susitiksime Mėnulio pilnatyje Vėžio ženkle. Jausmingasis Mėnulis šiame ženkle kviečia šiuos metus dedikuoti intuicijos auginimui ir saugumo poreikio patenkinimui visose gyvenimo srityse.

Mėnulio pilnaties šviesoje išryškėja mūsų pasąmoninės savybės, intuityviosios ir prigimtinės, sąmoningai nekontroliuojamos reakcijos. Tai emocinio pasaulio suintensyvėjimo periodas, dėl kurio raiškos galime „nuskaityti“ savo vidinį pasaulį. Mėnuliui esant vandens stichijos ženkluose jautrumas ir jausmingumas visuomet padidėja, o ypač Vėžio ženkle.

Stojus Mėnulio pilnačiai Vėžio ženkle, prasminga peržvelgti savo gyvenimo pamatus, ant kurių statome savo žemiškosios kasdienybės namus. Mylinčios mamos akimis įvertinti visų savo auginamų „vaikų“ – bazinių, fizinių, emocinių, saugumo poreikių – būsenas. Kokie yra mano poreikiai? Ar jais pasirūpinu, pamaitinu? Ar juos auginu saugiai ir puoselėjančiai? Ir ar, prireikus, juos apginu? Tokios intuityvios Mėnulio pilnaties Vėžyje laikotarpiu aiškiau nei bet kada galima išgirsti savo vidinio, autentiško pasaulio atsakymus. O jei atsakymai nedžiugina – DABAR yra pats tinkamiausias metas ne tik giliam emociniam gydymui ir gijimui, bet ir reikiamoms pamatinių poreikių patenkinimo užtikrinimo korekcijoms.

Mėnulio pilnatis Vėžyje bei Saulė Ožiaragyje šiuo metu per tam tikrą astrologinį aspektą bendrauja su Chironu. Tai asteroidas, kuris simboliškai yra laikomas sužeistu gyduoliu, gebančiu gydyti kitus dėl to, kad išgyveno savo skaudžią patirtį. Taip pat tai ir dualumo, dvejopų situacijų, dviprasmiškumo simbolis. Toks šviesulių ir Chirono bendravimas atskleidžia vidinių pasąmonės gelmių (Mėnulis) ir sąmoningų pastangų (Saulė) potencialą per asmeninį patyrimą, per kolektyvinę patirtį pasiekti sielos ir asmenybės gydymą, aiškų dviprasmybių suvokimą ir gebėjimą išsivaduoti ir dvejonių ar neaiškių situacijų.

Be to, šiuo metu ir Merkurijus (mentalinė energija, komunikacija, informacija, bendravimas), Marsas (energija, valia, kova, veiksmas) ir Uranas (naujovės, pokyčiai, atradimai, laisvė, lygybė, bendruomeniškumas) mums žiūrint iš Žemės „keliauja“ reversu, atgal. Tad sritys priskiriamos šioms planetoms gali kiek sulėtėti, gali sukelti trikdžių ar kilti poreikis jas peržiūrėti, dar kartą įvertinti, pakartoti. Padidėja klaidų tikimybė, tačiau ir kažko įtvirtinimo galimybė. Tai metas, kai esame kviečiami labiau susitelkti į vidinę šių temų peržiūrą, bet ne į išorinį veiksmą.

Šios Mėnulio pilnaties raktas – atsivėrimas savo vidiniam pasauliui, priėmimas savo vidinių namų ir leidimas vykti atsinaujinimui. Su atjauta sau ir aplinkiniams, saugiai ir švelniai įsijaukinkime savo tikruosiuose namuose.

Šios pilnaties „Achilo kulnas“ – įžeidumas, nuoskaudos, užsisklendimas ir žalingi prisirišimai. Išdavystė, ypač savęs ir savo vidinių poreikių. Ar gali būti taip, kad mano autentiškas ir unikalus gyvenimas, jo realizavimo kelias, misija ir tikslai yra giliai užrašyti nematomuose sielos puslapiuose? Ar gali būti, kad jausmai, emocijos ir intuicija skaitydamos tuos puslapius bando mano paties žinojimo ir išminties lobyną atskleisti man pačiam?

Atjautos ir meilės pilniausiuose jausmuose!
Šviesos Mėnulio pilnatyje!


woman wearing black suit floats on the water
woman wearing black suit floats on the water