Atsinaujinimas. Mėnulio jaunatis Avine.

Mėnulio Jaunatis Avine susijusi su naujomis pradžiomis, naujomis intencijomis, atsinaujinimu, nauju posūkiu ar nauja kryptimi. Avino Zodiako energija kaip sprogstantis pavasarinis pumpuras – būtinai įveiks visas kliūtis ir prasiverš į savo siekiamą tikslą.

Astrologijos praktikė Ieva

3/21/2023

brown mountain under white sky during daytime
brown mountain under white sky during daytime

2023 m. kovo 20 d. 23 val. 24 min. sutinkome Pavasario lygiadienį. Tai astrologinių Naujųjų Metų pradžia,
kai Saulė įžengia į pirmąjį Zodiako ženklą – Aviną. Kitą rytą kovo 21 d. Saulė pateka tiksliai rytuose vis labiau budindama žemės gyvastį. Tos pačios dienos vakare Avino pirmajame laipsnyje stos Mėnulio jaunatis. Jaunatis visada yra momentas, kai mums žvelgiant iš Žemės Mėnulis ir Saulė „susijungia“.
Dėl šios jungties kelias dienas Mėnulio danguje nematome, nes jis „paskęsta“ Saulės spindulių apšvietime. Beje, kita Mėnulio jaunatis balandžio 20 d. taip pat stos Avino Zodiako ženkle, tik jau paskutiniame 30-ajame jo laipsnyje kartu su Saulės užtemimu.

Tai rimtas „pareiškimas“ žemiečiams iš astrologijoje vadinamų šviesulių – Saulės ir Mėnulio. Saulės ciklo virsmo taškas (lygiadienis) sutampa su Mėnulio ciklo pradžios tašku. Mūsų žvaigždė, mūsų sistemos gyvybės teikėja, astrologijoje simbolizuojanti mūsų sąmonę naujajame savo metų ciklo pradžios taške kviečiasi bendradarbiauti Mėnulį. Mėnulis astrologijoje simbolizuoja pasąmonę, mūsų jausmų ir emocijų pasaulį, instinktus. Tad Mėnulio ciklo intencijos, planai, kryptis sutaps su Saulės metų ciklo „paleidimo“ intencijomis. Be to, bus svarbu ne tik aktyvusis pradas, iniciatyvos, naujos pradžios, Jang energija, bet lygiai taip pat svarbi ir pasyvioji, buvimo, įsisavinimo, In energija. Tai starto linija, prie kurios stojasi vienodai svarbios „Smegenys“ ir „Širdis“ tam, kad bėgant ilgojoje distancijoje sugebėtume išlaikyti balansą, išlikti savo ašyje.

Mėnulio Jaunatis Avine susijusi su naujomis pradžiomis, naujomis intencijomis, atsinaujinimu, nauju posūkiu ar nauja kryptimi. Avino Zodiako energija kaip sprogstantis pavasarinis pumpuras – būtinai įveiks visas kliūtis ir prasiverš į savo siekiamą tikslą. Ši energija impulsyvi, išjudinanti visus sąstingius, kaip ir pavasarinė Saulės šiluma suskaldanti visus ledus. Tai drąsos ir valios, entuziazmo ir iniciatyvų simbolis. Avino Zodiako ženklas yra pirmasis ugnies stichijos atstovas, kuris įžiebia kibirkštį ir paleidžia visus reikalingus procesus. Neharmoningai tokia energija pasireiškia per kovą, pyktį, agresiją, konfliktus, aštrumą, staigumą, neapgalvotus sprendimus.
Gali pasireikšti ir per užsispyrimą, kompromisų atmetimą, konkurenciją.

Jaunaties Avino Zodiako ženkle raktas – ugningos energijos įžiebimas ir kūrybiškas jos panaudojimas „statyboms“, o ne destrukcijai. Atstatykime, inicijuokime, veikime iš savo didelės širdies liepsnos, aktyvuokime savo sielos kibirkštis, atsinaujinkime su meile.

Tiesa, Jaunaties metu Mėnulio dar nematome, jo energija ir potencialas išsiskleis vėliau.
Tad pirmomis jaunaties dienomis yra geriau planuoti, svajoti, mąstyti ar permąstyti, būti aktyviam savo „vidiniu judesiu“. Ir tik vėliau po truputi augant Mėnuliui imtis savo planų realizacijos.