Sukurti "Mano Mėnulį" paskatino noras padėti kiekvienai iš mūsų atrasti savo vidinį ciklą.
Juk Moteris, kaip ir Mėnulis, gyvena savo ritmu, su potvyniais ir atoslūgiais, energijos gūsiais ir
tuo pačiu noru pasinerti į savo gilumą.

Turi idėjų ar klausimų, o gal pasiūlymų bendradarbiauti?
Susisiekime ir pasikalbėkime apie tai!

labasmenulis@gmail.com

Neringa

Saviugdos trenerė, "GAJA namai" ir
"GAJA tribe" įkūrėja, koučingo specialistė (ICU), sertifikuota kvėpavimo ir meditacijos mokytoja, Human Design sistemos ir psichosomatikos praktikė, indvidualiai ir grupėse dirbanti asmeninio augimo, santykių ir emocinės pagalbos srityse.

Raminta Lapinskaitė

Moterų saviugdos specialistė, rašytoja, mėnuliologė. „Ypatingą dėmesį saviugdoje skiriu meilės sau principui. Gyvenimas Mėnulio ritmu yra iš senų laikų mus pasiekusi moterų išmintis, kuri padeda tausoti save, kaupti ir atstatyti vidines jėgas, nepersieikvoti, gyventi taikoje su savimi ir gamta. Dėl šių priežasčių mes galime labiau mylėti save ir dalytis meile su artimaisiais.“

Karolina

Laisva kūrėja, prisiekusi estetė, matanti gyvenimo prasmę grožio kūrime ir jo puoselėjime. Gebanti tobulai tai perteikti fotografijų pagalba. Gyvenanti visatos dėsnių ir mėnulio ritmu, kai viskas vyksta lengvai ir su malonumu.
Toks turi būti gyvenimas!

Ieva

Mėnulio spalvų tyrinėtoja, astrologijos mylėtoja įsitraukusi į nuostabų Visatos paslapčių įminimo žaidimą. Dangaus kūnai, jų energijos, ciklai turi daugybę skirtingų pasireiškimų. Juos perskaičius, išgirdus, pajutus ir suvokus – veriasi pažinimo vartai į save, į pasaulį, į Meilę.